Home / Life & style  / Beauty  / Maska hvězd Glamglow

Maska hvězd Glamglow

Už za chvíli se bude ve vybraných parfumeriích prodávat oblíbený hollywoodský peelingový přípravek ve formě masky GLAMGLOW. Používá ho údajně Katy Perry, Miley Cyrus nebo Jennifer Aniston a slibuje v deseti minutách nahradit profesionální kosmetické

glamglow

Už za chvíli se bude ve vybraných parfumeriích prodávat oblíbený hollywoodský peelingový přípravek ve formě masky GLAMGLOW. Používá ho údajně Katy Perry, Miley Cyrus nebo Jennifer Aniston a slibuje v deseti minutách nahradit profesionální kosmetické ošetření, po kterém bude pleť vypjatá a zářivá tak, že fotografové na červeném koberci musejí použít odrazky.

 

GLAMGLOW jsem v jednom týdnu vyzkoušela dvakrát. Má jílový základ, který pochází z jižní Francie, obsahuje kousky pemzy a zeleného čaje. Kromě toho jsou v ní rozemleté také další dobré věci jako břečťan, okurka, kostival, levandule, heřmánek a aksamitník. Použití je jednoduché – nejprve osvobobíte masku z papírového obalu, který slibuje, že z vašeho obličeje vytvoří „super sexy super radiant face“. Kdo by takovou tvář nechtěl, že?

 

Nalákáni šikovným marketingem si potom z krásného černo-stříbrného kalíšku prsty naberete zeleno-hnědou bahýnkovou hmotu a rozetřete po obličeji, krku a dekoltu. Necháte zaschnout a po maximálně deseti minutách smyjete. Můžete tvář nejdřív lehce navlhčit a krouživými pohyby využít kousky pemzy pro odstranění odumřelých buněk. Trošku jsem se pemzy bála a přišlo mi zvláštní, že si budu obličej mýt tím, čím si drhnu paty. Ale maska má příjemnou neagresivní konzistenci a člověk si intenzitu peelingu reguluje sám. Pro jistotu ale doporučuji spíše něžnější zacházení, přece jen nechceme dopadnout jako Samantha ze Sexu ve měste po chemickém peelingu.

 

Jediné, co bych produktu vytkla je avizovaný „tingly“ pocit, který se dostaví ihned po nanesení. Mravenčení je na začátku tak intenzivní, že jsem se bála, zda nebudu mít podrážděný obličej. Naštěstí ale odezní po chvilce, kdy začně hmota tvrdnout. Mám normální až suchou pleť, která je občas citlivější, ale nakonec jsem se žádné zarudnutí nekonalo. Co ovšem musím udělat ihned, je namazat pleť hutnějším krémem, protože po masce je poměrně suchá.

 

Po prvním použití jsem si na obličej několik dnů neustále sahala. Přišel mi jemňounký a hladší, a i když to zní možná hloupě – opravdu docela zářil a používala jsem mnohem méně make-upu. Podle informací na krabičce se uživatelky a uživatelé dočkají i zjemnění vrásek a ano, opravdu mi moje věčně nakrčené čelo připadá jaksi rovnější. GLAMGLOW prý také vyrovnáná barvu pleti a pomáhá v ochraně proti volným radikálům. Netrpím na akné, ale předpokládám, že GLAMGLOW bude mít stejné účinky i na tento typ pleti. Ideálně bych ho doporučila pro všechny, kteří mají problém s mastnější pokožkou. GLAMGLOW je veganský výrobek bez parabenů a není testován na zvířatech.

 

GLAMGLOW koupíte exkluzivně v parfumerii Douglas

Cena: 1290 Kč

 

Recenzi napsala Hana Biri

hanka@fashionbook.cz