Home / Life & style  / Fashion  / Oscar 2013: Ty nejlepší i nejhorší šaty

Oscar 2013: Ty nejlepší i nejhorší šaty

Předávání zlaté sošky má nejen své vítěze a poražené, co se týče umělecké tvorby, ale i rób, které si hvězdy vezmou při této příležitosti na sebe. Kdo nás nadchl a kdo vyděsil? Naše titulní fotka zobrazuje

Sal-ma-Hajek_gallery_full_vertical

Předávání zlaté sošky má nejen své vítěze a poražené, co se týče umělecké tvorby, ale i rób, které si hvězdy vezmou při této příležitosti na sebe. Kdo nás nadchl a kdo vyděsil?

Naše titulní fotka zobrazuje Salmu Hayek v šatech od Alexandera McQueena. Podle Fashionbook.cz je to nejzdařilejší model celého večera. Splňuje všechny kritéria: je důstojný, originální, glamour a nevtíravý.
Dzhennifer-Lourens_gallery_medium_vertical

Jennifer Lawrence sice získala sošku za nejlepší herečku a má na sobě Dior Haute Couture. Ale její šaty nás dost děsí svou rozpínavostí. Připomínají obří chobotnici.

 

Dzhessika-CHestejn_gallery_medium_vertical Jessica Chastain coby sněhurkovsky bílá zrzka splývá se svými tělovými šaty od Giorgia Armaniho. Líbí se nám ale nekomplikovaný účes, výrazná červená rtěnka a diamantové náušnice od Harryho Winstona.
Naomi-Uotts_gallery_medium_vertical

Oděv Naomi Watts připomíná brnění s rafinovaným vrškem. Tahle róba od Armaniho vyžaduje střídmost účesu, doplňků i make-upu, což se této australské herečce povedlo na jedničku.

 

Enn-Heteuej_gallery_medium_vertical Všichni s napětím očekávali volbu Anne Hathaway. Měla tolik možností a vybrala si takovou…nudu! S krátkým, uhlazeným účesem a ultra štíhlou postavou si mohla dovolit jakoukoliv extravaganci. Místo toho zvolila tubus od Prady, který navíc působí zmačkaně. Za Fashionbook.cz jednoduše zklamání večera.
Dzhennifer-Eniston_gallery_medium_vertical

Zato nás dost potěšila Jennifer Aniston, která se na červeném koberci obvykle drží osvědčené klasiky.  Tentokrát ale překročila svůj stín v ostře červené róbě od Valentina. Šaty jsou natolik dramatické samy o sobě, že si herečka nelámala hlavu s žádným výčesem a spokojila se se svým každodenním účesem.
Kelli-Osborn_gallery_medium_vertical

Fakt, že Kelly Osbourne zhubla a vypadá lépe, než kdy předtím, ještě umocnily pohádkové šaty od Tonyho Warda. Plus dáváme i fialovým vlasům, které v tomto stylingu fungují jako zajímavý prvek.
Kristen-Styuart_gallery_medium_vertical Nevíme, jak to ta Kristen Stewart dělá, ale ať už má na sobě cokoliv, vypadá umolousaně. Oscarová noc nebyla vyjímkou. Šaty Reem Acra jí nesedí v horních partiích, v dolních zase evokují zvláštní rybí ocas. Tak zase nic, Kristen.
Ketrin-Zeta-Dzhons_gallery_medium_vertical

Ať už jsou zvěsti o rozvodu s Michaelem Douglasem pravdivé nebo ne, je to úplně jedno. Catherine Zeta-Jones září stejně jako róba od Zuhaira Murada. Britská média jí strhala za příliš mnoho použitého make-upu, ale podle Fashionbook.cz je to prostě MILF, jak má být.
Fan-Binbin_gallery_medium_vertical

Otevřeně bychom asi měli prozradit, že masivní róby nás děsí. Jen málokdy se dají unést s grácií. Ostře růžové vele-šaty od Marchesy s živůtkem ve tvaru mašle proměňují čínskou herečku Fai Bing Bing v panenku ze střelnice na Matějské pouti.
85th Annual Academy Awards - Arrivals

Okouzlila nás švédská herečka Alicia Vikander, kterou můžete znát z filmů Královská aféra nebo Anna Karenina. Ve svých světle modrých krajkových šatech a dozadu svázaných vlasech připomíná Blair Waldorf ve svatební róbě.(Jestli nejste fanoušci seriálu Gossip girl, nevadí. My také ne, jen tohle je sakra dobrý look).

 

Fotografie jsou převzaty z elle.ru

anit@fashionbook.cz