Home / Life & style  / Living  / Converse podporuje mladé hudebníky

Converse podporuje mladé hudebníky

Co spojuje Kurta Cobaina, Avril Lavigne, Justina Biebera, Philla Collinse, Radiohead nebo Vampire Weekend? Oddaní fanoušci a Converse.     Kultovní kecky s hvězdičkou jsou uniformou napříč hudebními styly. Sympatické je, že značka si to moc dobře uvědomuje

Co spojuje Kurta Cobaina, Avril Lavigne, Justina Biebera, Philla Collinse, Radiohead nebo Vampire Weekend? Oddaní fanoušci a Converse.

kurt-cobain-edition-converse

 

 

Kultovní kecky s hvězdičkou jsou uniformou napříč hudebními styly. Sympatické je, že značka si to moc dobře uvědomuje a snaží se začínajícím muzikantům pomáhat.

converse_drivethru

 

 

Pokud tedy máte kapelu a chybí místo, kde zkoušet, můžete si pronajmout zkušebnu u Converse. A když využijete happy hours od 12 do 16 hodin, je to dokonce zcela zdarma i s vypůjčenými nástroji.

converse_didnt_know_waht_love_was

 

 

Tento projekt, na kterém s Converse spolupracuje hudební server Bandzone, bude v provozu minimálně do konce roku. Otevřeno bude každý den od 10:00 do 22:00 a mimo happy hours se cena za hodinu bude pohybovat mezi 200Kč a 300Kč. Přičemž cena zahrnuje i zapůjčení hudebních nástrojů, což je opravdový luxus.

Untitled1

 

 

Více se dozvíte zde, kde si můžete i vybraný čas rezervovat.

 

 

foto: Converse

anit@fashionbook.cz