Home / Life & style  / Fashion  / Naše oblíbené looky z Cannes

Naše oblíbené looky z Cannes

Zatímco bratři Coeni soupeří o přízeň diváků i kritiky se svým snímkem Inside Llewyn Davis, celebrity se předhánějí v tom, kdo bude krásnější i trapnější.     Ty ošklivé by byly pastva pro Holly Woodovou, tento příspěvek je

Zatímco bratři Coeni soupeří o přízeň diváků i kritiky se svým snímkem Inside Llewyn Davis, celebrity se předhánějí v tom, kdo bude krásnější i trapnější.

 

 

Ty ošklivé by byly pastva pro Holly Woodovou, tento příspěvek je ale o hvězdách, které by svým vzhledem mohly sloužit jako inspirace pro letošní karlovarský filmový festival.

 

 

'Jeune & Jolie' Premiere - The 66th Annual Cannes Film Festival

 

 

Například Inés de la Fressange stavíme na piedestal. Francouzská modelka, podnikatelka a ambasadorka L’Oréal Paris i ve svých 55 letech strčila většinu mladic do kapsy. Prý hodně kouří, miluje kávu a nesnáší plastickou chirurgii. Tomu říkáme dobré geny.

 

 

'Jeune & Jolie' Premiere - The 66th Annual Cannes Film Festival

 

 

Freida Pinto sice od indické pohádky Milionář z chatrče nijak významně neprorazila, ale večírky a červené koberce vymetá statečně. Její výrazný exotický typ jí nedovoluje příliš extravagantních výstřelků, ať už ve stylingu či make-upu. Tentokrát této další ambasadorce L’Oréalu tleskáme a chceme, aby udělala speciální make-up a stylingový tutorial pro Anife Vyskočilovou.

 

 

'Ain't Them Bodies Saints' Photocall - The 66th Annual Cannes Film Festival

 

 

Při pohledu na Rooney Maru by si asi naše oblíbená stylistka a PR managerka H&M pro Českou republiku, Kateřina Papežová odplivla. Tedy nejspíš, protože je narozdíl od části naší redakce zavilou odpůrkyní minimalismu a oděv Rooney by jí možná připadal jako pytel, kterému chybí šperky. My vzdycháme blahem, takhle jednoduše geniální outfit už jsme dlouho neviděli. Ale možná Kateřině křivdíme, a nakonec by tenhle outfit jen doporučila vylepšit náušnicemi ve viktoriánském stylu.

 

 

'Blood Ties' Premiere - The 66th Annual Cannes Film Festival

 

 

Naše editorka Kitti zase trpí zvláštní záští k herečce Marion Cotillard, ale snad by ji obměkčila její diorovská róba, která připomíná obraz od katalánského malíře Joana Miró.

 

 

Tak se těšíme, co červený koberec zase vyprodukuje příště.

 

 

foto: Dior

anit@fashionbook.cz