Home / Life & style  / Fashion  / SLOW UP!

SLOW UP!

Super výstava módních fotek s neobvyklými modelkami.

Naše oblíbená obecně prospěšná společnost ELPIDA pořádá už čtvrtý ročník mezigenerační přehlídky OLD’S COOL. Fashionbook je hrdým mediálním partnerem této akce, která je skvělou oslavou Mezinárodního dne seniorů. Nenechte si ujít zajímavé události, které potrvají od 21.9.-6.10. v Praze, Brně i Olomouci.

Jakub_Polanka

První předfestivalovou akcí je prázdninová výstava fotografií Bet Orten SLOW UP, zaměřená na fenomén pomalé módy. Výstava bude probíhat v termínu od 30. 8. do 27. 9. na Náplavce na Rašínově nábřeží v Praze.

Na projekt, co Fashionbook, Elpida a Bet Orten společně vytvořili, si můžete zavzpomínat zde.

Výstava fotografií Bet Orten je ochutnávkou toho, co uvidíte na workshopu a módní přehlídce 24.9. v Praze, ve Veletržním paláci a 1.10. v Brně v prostoru pro architekturu a média Praha. Vedle designérek a jejich múz můžete na jedné z fotografií Bet Orten vidět i hudebnici Sáru Vondráškovou alias Never Sol, která večer SLOW UP v Praze i v Brně doprovodí živým koncertem se sborem Elpida. Múzami jsou na fotografiích členky sboru Elpida i pletařky Ponožek od babičky.

Výstava SLOW UP bude k vidění na pražské Náplavce Rašínova nábřeží od 30.8. do 27.9., a také v menších formátech v Brně a Olomouci během festivalu OLD’S COOL.

jitka.cechova@seznam.cz