Home / Life & style  / Fashion  / Historky z MTV Music Awards

Historky z MTV Music Awards

Zatímco jste psali, my už pro vás pilně psali.

Ceny hudební stanice MTV za nejlepší videoklipy se udělují od roku 1984. Mohly by se ale přejmenovat na ceny Kanyeho Westa, protože díky tomuto hudebníkovi o nich vůbec ještě slyšíme. Ano, právě tady vtrhnul na pódium a vzal mikrofon Taylor Swift. Při včerejším udílení zase vzdal hold sám sobě.


VMA alias Video MTV Awards také prosluly díky nahotě a explicitní sexualitě: jako o život tu twerkovala Miley Cyrus, na pódiu se tu líbala Madonna a Britney Spears, Lil Kim ukázala téměř obnažené ňadro a Lady Gaga přišla v šatech ze syrového masa. Nic tak zajímavého se ale včera nestalo, kromě toho, že Kim Kardashian dorazila v šatech, ve kterých by vyhrála nejednu cenu Miss Mokré Tričko.

Nejzajímavější momenty:

Vystoupení Beyoncé: když je někdo příliš dobrý, začneme se nudit. Královna Bey se zase o kousek oddálila nám, běžným pozemšťanům. Sošku za klip Formation získala za souhlasu všech, i Kanye Westa. Symbolicky ji věnovala obyvatelům New Orleans, které v roce 2005 zasáhl hurikán Katrina. Za svého partnera pro včerejší večer si Beyoncé zvolila dceru Blue Ivy. A internet je ochromen roztomilostí.

 Alicia Keys dorazila bez make-upu. „Nechci zakrývat svůj obličej a duši,“ okomentovala zpěvačka svůj look.

@aliciakeys still on her #nomakeup ish love this woman #aliciakeys #vmas2016

Fotka zveřejněná uživatelem promo spillth3sugar@gmail.com (@spillth3sugar),


Drake vyznal lásku Rihanně, když si zpěvačka přebírala cenu Michaela Jacksona za průkopnický umělecký přístup. Bulvár pak spekuloval, proč ji rovnou nepožádal o ruku, vhodně oblečení na tu příležitost totiž byli oba.  

Kanye West na pódiu opět nezklamal: pohovořil o své bývalce Amber Rose (kámo, už ten rozchod prosím nějak zpracuj) i rivalce Taylor Swift, která raději nepřišla vůbec. Zamračený výraz vyměnil Yeezy za úsměv a rozloučil se větou: „Tonight, we’re here to have fun. I’m standing in front of my idol Puff Daddy, I’m standing in front of my wife, I’m standing in front of the future Chance the Rapper, Two Chainz. Bro. We are undeniably the influence, the thought leaders.“ Tak i za nás přejeme lásku všem.

anit@fashionbook.cz