Home / Life & style  / Beauty  / Zkusily jsme Maria Nila: Veganskou tónovací masku na vlasy

Zkusily jsme Maria Nila: Veganskou tónovací masku na vlasy

Dostala jsem na vyzkoušení Maria Nila – tónující vlasovou masku. Kštici má posílit a oživit barevným nádechem. Přiznám se, že jsem se k první zkoušce dlouho odhodlávala. A jak to nakonec dopadlo?

IMG_20161112_180736b

Dostala jsem na vyzkoušení Maria Nila – tónující vlasovou masku. Kštici má posílit a oživit barevným nádechem. Přiznám se, že jsem se k první zkoušce dlouho odhodlávala. A jak to nakonec dopadlo?

Experimentování s barvami, vybledlou, šedivou nebo duhovou mě naprosto minulo. Nikdy jsem neměla melíry ani obarveného krátkého ježka. Vždy jsem pokusničila jen s délkou – od sestřihu na kluka až po dlouhé vlasy pod zadek. Barvu mám špinavý blond. V létě mi sluníčko vlasy vyšisuje, v zimě jsem naopak téměř bruneta. Nikdy mě nebavily plošné jednolité barvy od kadeřníka.

Maria Nila je 100 % veganský švédský výrobek. Není testován na zvířatech, proto ho podporuje PETA a The Vegan Society. Ve vzorníku má klasickou blond, hnědou, červenou, ale i šedivou nebo trendy růžovou či modrou. Aplikace je naprosto jednoduchá.

Umyjte si vlasy. Vysušte je ručníkem, rozčešte. Nasaďte si rukavice a podle chuti masku aplikujte za použití prstů nebo hřebenu. Přípravek nechte působit 3 až 10 minut podle žádané intenzity barvy. Opláchněte a vlasy upravte tak, jak jste zvyklí.

Výsledek? Maria Nila je vhodná jako první barva pro kohokoli, kdo chce trochu oživit barvu své kštice, aniž by musel investovat několik tisíc korun do kadeřníka a permanentní barvy. Velkým plusem je, že švédská novinka nezanechává barevné skvrny. Po umytí tak nebude mít koupelna stejnou barvu jako vaše vlasy. Kštice je po aplikaci hebká a dobře se rozčesává. Barevný nádech bright copper byl po minimální době aplikace velmi lehký. Vydržet by měl přibližně 5 umytí.

IMG_20161112_195924b

 

Je libo odvážnější před a po z Pinterestu?

 

marianila2_pin

 

www.marianila.com

karolina@fashionbook.cz