Home / Life & style  / Beauty  / M.A.C. a Mariah Carey

M.A.C. a Mariah Carey

Třpytky jsou nesmrtelné stejně jako tahle butterfly.

Její život by si zasloužil celovečerní film, na který půjdete s nejlepší kamarádkou a mámou, budete se smát, brečet dojetím a odcházet z kina z pocitem, že to nikdy nemáte vzdát, protože to nakonec dobře dopadne. Řeč je o Mariah Carey: chudé holce, dceři emigrantů z Venezuely a Irska. Ženě s obrovským talentem a stejně velkou vášní pro třpytky.

Glitter se ostatně jmenoval i film a soundtrack z roku 2001. Právě styl milénia se znovu vrací: proto v kolekci M.A.C. nemohou chybět hlavně světlé lesky na rty se třpytkami. Jestli jste tu éru také zažili, možná jste jako my chodili kolem regálů drogerie Rossman a počítali, jestli vám to z kapesného vyjde na barevnou řasenku na vlasy, nebo na lesk se třpytkami.

111516-mariah-carey-mac-5

Pořídit si můžete i bronzer s tváří Mariah– to je produkt pro opravdové divy, či rtěnku s reliefém motýlka. Butterfly (motýlek) je také název dalšího alba zpěvačky, které vyšlo po jejím rozvodu s Tommy Mottolou, tehdejším manažerem Sony Music. Mezitím sice Mariah zažila další rozvod i nedávné zrušení zasnoubení s miliardářem Jamesem Packerem, Butterfly je pořád její nejoblíbenější album.

111516-mariah-carey-mac-1

Kolekce, která podle Mariah prý vznikala stejně kreativně, jako když píše nové písničky, je v prodeji v České republice od 1. prosince.

 

POST TAGS:

anit@fashionbook.cz