Home / Life & style  / Beauty  / České beauty produkty, co předčí ty zahraniční

České beauty produkty, co předčí ty zahraniční

Podporujte nejen lokální módu, ale i kosmetiku.

  • Podpořte nejen lokální módní značky, ale i kosmetické produkty.
  • Pleť i vlasy si zaslouží tu nejlepší péči, která vás nemusí finančně zruinovat.

Těmto výrobkům přezdíváme naše domácí zlato: vznikají v Čechách, v malých firmách a prostřednictvím majitelů, kterým na jejich výrobcích opravdu záleží. Jejich hlavním cílem není na vás vydělat, ale uvést výrobek, co bude fungovat a budete se pro něj rádi vracet.

Kdyby některá zahraniční beauty redaktorka Vogue navštívila Čechy, mohla by se utlouct po novém produktu značky Onest. Jedná se o obličejový olej, na kterém si snadno vypěstujete závislost. Večer ho totiž aplikujete, ráno vstanete, podíváte se do zrcadla a máte opravdový nefalšovaný baby-face.  Jedná se o 100% squalane olej z cukrové třtiny, není mastný, velmi rychle vstřebá, Můžete ho použít i na tělo a vlasy, které zachrání od krepatění. Stojí jen 603 Kč v Onest Eshopu, ale jeho účinky ceníme klidně na třikrát tolik.

onest-face-oil-packshot-03-1600x800

ODIVI x NOBILIS TILIA je super koncept, co by mohl naučit především YouTuberky a jejich obdivovatelky používat českou bylinnou kosmetiku. Díky tomu, že oděvní značka Ivy Burkertové hodně komunikuje na sociálních sítích, totiž k sobě láká mladší fanoušky než většina ostatních českých návrhářů.

Nobilis Tilia je zavedená česká firma, na kterou nedá dopustit hodně kosmetických profesionálů. Ve svém složení používá jen vlastní rostliny vypěstované v Česko-Saském Švýcarsku, v souladu s BIO certifikací. Součástí kolekce ODIVI x NOBILIS TILIA je řada 4 produktů:

odivixnobilistilia_light_all-1024x683

01 – PURIFY ME – 100ml – ROSE AND MIMOSA WASH OIL

odivixnobilistilia_01_dark_II-320x453

Použití: na umývání obličeje, dekoltu i celého těla místo mýdel, mycích gelů nebo pleťových mlék. Cena: 520 Kč

02 – MIST ME – ROSE FLOWER WATER

odivixnobilistilia_02_light_II-320x453

Pleťové tonikum, které pokožku hydratuje a harmonizuje. Má zklidňující, zchlazující a antimikrobiální účinky. Cena: 310 Kč

03 – PROMISE ME – HYALURON SERUM

odivixnobilistilia_03_dark_II-1-440x660

Hyaluronové sérum má výjimečné hydratační a obnovující účinky, zlepšuje pružnost pokožky, vyhlazuje a omlazuje pleť.

Cena: 470 Kč

04 – PLEASURE ME – 20ml – JASMINE IN JOJOBA OIL

odivixnobilistilia_04_light_II-320x480

Éterický olej z jasmínu uvolňuje napětí, strach, neklid a úzkost. Vůně̌ pravého jasmínu povznáší ducha, rozvíjí tvořivost a podporuje smyslnost. Je jedním z nejlepších olejů̊ proti smutku a melancholii.

Cena: 550 Kč

Nejvýhodnější je pořídit si celý set za 1490 Kč. 

Havlíkova přírodní apotéka slibuje produkty, které mají starodávné receptury. Produkty upoutají svými názvy, co odkazují na staré dobré časy: Hraběnčino sérum, Havlíkův přírodní zázrak a další.

1130-large_default

Zkoušeli jsme Vlasový krém za 179 Kč. Jedná se o přípravek na suché poškozené vlasy. Obsahuje arganový a makadamiový olej, ibišek, kopřivu a máteří kašičku. Ačkoliv řada produktů na suché vlasy je zatíží, takže po vyfoukání vypadají splihle, s Vlasovým krémem se to nestalo. Naopak, můžete pak svoje nepoddajné lokny pěkně rozčesat a obdivovat jejich zdravý lesk.

O veganských maskách, co natónují vaše vlasy si můžete přecíst zde.

Která kosmetika to s vámi myslí dobře?

Najít dobrý bio-deodorant už není problém!

 

anit@fashionbook.cz