Róby a glóby: Golden Globes 2017

9. 1. 2017 Rubrika: Fashion Štítky: ,

Sdílet: Facebook Twitter

text: Anit
photo: Tiffany, Instagram

  • Včera se v Beverly Hills předávaly už po 74. americké filmové a televizní ceny, známé  jako Zlaté Glóby.
  • Sošku si, také odnesli hlavní představitelé z filmu La La Land, Emma Stone a Ryan Gosling, či seriál o britské královně Alžbětě II. The Crown.
  • Kompletní výpis najdete zde.
  • Na pódiu se poprvé od rozvodové bitvy s Angelinou Jolie objevil Brad Pitt, bývalý přítel Emmy Stone Andrew Garfield jí zas věnoval potlesk ve stoje.

Kardashianky jako must have

Jsou sice Jennerovy, ale do pověstného klanu samozřejmě patří a nemohly chybět ani na tomhle celebritím rojení. Kylie a Kendall ukazovaly nohy a dekolty, ale s velkou grácií. Na svých 19 a 21 let rozhodně nevypadají, ale v tomhle večením looku to ani nevadilo.

1/8/17: me and Kylie at the Golden Globes After Party‬ ‪Photographed by Eric Charbonneau‬ – #kyliejenner #goldenglobes

Fotka zveřejněná uživatelem Kendall (@kendalljennereas),

Opravdová romantika

Filmová Sněhurka Lilly Collins v róbě od Zuhair Murada Haute Couture připomínala pohádkovou postavu. Za svůj největší úspěch večera prý považuje to, že Meryl Streep ví, jak se jmenuje.

Královna matka

Blake Lively po dvou dětech vypadá v šatech Atelier Versace jako reklama na mateřství a ženskost.

Páni kluci

Rachel Evan Wood si vzala pánský smoking místo šatů proto, aby „mladé dívky věděly, že nemusí na gala dorazit jen v róbě“.  V saku a kalhotech dorazila i komediální herečka Kathryn Hahn, ale zas se nebála ukázat podprsenku.

Androgyny ~ Golden Globes 2017 🖤

Fotka zveřejněná uživatelem Bonguise (@bon_guise),

Inspirace pro těhotenskou módu

Šeptá se, že Natalie Portman získá za roli Jackie Kennedy Oscara. Stylu americké první dámy přizpůsobila i svůj večerní oděv od Prady, sladěný se šperky od Tiffanyho. Snad pro nastávající matky, které chtějí být i večer stylové a krásné, vytvoří něco podobného, ale dostupnějšího třeba nějaký řetězec.

Nominee-Natalie-Port_4165s

Hvězda večera

Meryl Streep získala cenu za svůj přínos zábavnímu průmyslu a využila prostor na pódiu k tomu, aby vyjádřila svůj nesouhlas s Donaldem Trumpem, aniž by ho otevřeně jmenovala. Ačkoliv většina hollywoodských celebrit otevřeně podpořila Hillary Clinton, po projevu Meryl se na internetu  začaly objevovat reakce, že umělci se nemají plést do politiky. Náš názor je, že v některých krajních situacích jste na první místě člověk, až poté cokoliv dalšího. Vyjádřit nesouhlas je někdy naše povinnost. Meryl to udělala, my jí tleskáme a přejeme si, aby udělala workshop i pro některé české celebrity.

 

Sdílet: Facebook Twitter