Co si rozhodně nebrat na fashion week

17. 3. 2017 Rubrika: Anit Štítky: ,

Sdílet: Facebook Twitter

text: Anit
photo: Instagram, archiv Caroline de Maigret

  • Dneškem začíná další edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.
  • Maraton přehlídek i doprovodných akcí, které můžete navštívit zdarma, najdete zde.

 

It’s ON hlásí Facebooková stránka pražského týdne módy. Určitě se tam potkáme, proto vás prosím, neberte si s sebou následující propriety, ať jste taky ON a ne OUT.

 

  1. Zpruzelé obličeje. Nevím, kde se vzal trend, že se všichni tváří tak, jako by jim právě někdo snědl narozeninový dort. Napětí ve svalech tváře by se na všech, nejen českých, módních událostech, dalo krájet. Určitě to není způsobené přemírou botoxu, ale asi nějakým vnitřním strachem, že když se usmějete, nejste dost cool. Můžu vás ujistit, že když se usmějete na mě, usměju se stoprocentně zpátky. Můžeme to vyzkoušet jako takovou hru.

 

Outside @chanelofficial ✌️😬 photo @blairandlynae #ChanelGroundControl #TheCHANELGabrielleBag

Příspěvek sdílený Caroline de Maigret 🇫🇷 (@carolinedemaigret),

2. Nezdravení. V tom je český „fashion crowd“ totálním přeborníkem. Některé lidi znám už deset let, pracovali jsme spolu, byli jsme spolu na zahraničních cestách, ale jejich „ahoj“ proceděné mezi zuby v situaci, kdy už není vyhnutí tomu, že se potkáme, je bolestně trapné. Na téhle planetě je dost místa pro všechny, i pro váš pozdrav milí zlatí. Pokud se náhodou známe a já vás nepozdravím, prosím, přikládejte to mé krátkozrakosti, nikoliv aroganci.

 

3. Telefon. Chápu, je to nepraktické. Ale není to strašně směšné, jak se snažíme být pořád busy, nedostupní nebo nonstop online? Vždyť pak z té přítomnosti nemůžeme nic mít.

At last night’s camilla and marc show 💙Dressed by @camillaandmarc ✨

Příspěvek sdílený MICAH GIANNELI (@micahgianneli),

 

4. Drby. O tom, koho nesnášíte, kdo vypadá úplně debilně, že už nechcete nikoho ani vidět. Proč se tedy vůbec namáháte a trávíte před Kotvou svůj volný čas?

 

Fashion crowd #illustration #drawing #fashioncrowd

Příspěvek sdílený Anne-Olivia Messana (@anneoliviamessana),

5. Obrovské pokrývky hlavy. Je to součást vašeho kreativního vyjádření, vašeho uměleckého já. Rozumím. Ale co ti méně šťastní, co mají horší místa za vámi a vůbec kvůli tomu nevidí na předváděné modely? Ohleduplnost bude vždycky trendy.

 

Sdílet: Facebook Twitter