Home / Life & style  / Fashion  / Co dělat, když chcete vypadat jako nejstylovější osoby světa

Co dělat, když chcete vypadat jako nejstylovější osoby světa

Bílé vlasy, viktoriánské volánky, pánské obleky.

  • Co právě nosí herečky, transgender modelky a další influencerky, to budete chtít i vy!

Maxi náušnice

ScarJo právě hraje hlavní roli v diskutovaném hraném, ale přesto anime hitu Ghost In The Shell. V osobním životě se rozvádí, podporuje ženská hnutí a vizuálně se profiluje se víc androgynně než dřív. Její klučičí sestřih s undercuty po stranách ale s výraznými náušnicemi skvěle kontrastují, takže ať už máte vlasy jakékoliv, šup na nákup bižuterie.

Volánky

Hari Nef patří k nejobsazovanějším transgender modelkám současnosti. Momentálně má na svém kontě focení pro Elle či magazín Love a kampaň L’Oréálu. Prohlašuje, že rozdělení lidstva na muže a ženy nemá moc budoucnost, ale v oblékání je kupodivu docela konzervativní. V šatech s volánky by uspěla i coby viktoriánská dáma.

Pánský oblek a jednoduché jehly

Pánské obleky na ženách slaví velký comeback, takže Yves Saint Laurent, který se o tento trend zasloužil nejvíc, by měl velkou radost. Otrava je, že pokud si vezmete sako na holé tělo jako Margot Robbie, musíte se hlídat, nebo se spolehnout na oboustrannou lepicí pásku.

Odbarvit se na bílo

Zoe Kravitz byla vždy zajímavou osobností, ale ten opravdový hype získala až teď. Děje se to kvůli její roli hippie-ale-jsem-strašně-sexy postavy Bonnie v seriálu Sedmilhářky, který pokud nesledujete, jste strašně out. Zoe by na hlavě slušelo úplně cokoliv, včetně naprosto kontrastní platinové barvy. Pokud toužíte po podobné změně, tohle doma s odbarvovačem v koupelně nezkoušejte!

anit@fashionbook.cz