Home / Life & style  / Věci pro děti, co chceme používat jako dospělí

Věci pro děti, co chceme používat jako dospělí

Knihy i kosmetiku si můžete koupit pro sebe, ale to oblečení bude muset Ice Ice Baby ještě přehodnotit

  • Zážitková kniha od Pop-Pap, kolekce Lemonade od Ice Ice Baby či kosmetika NAÏF jsou sice určené malým lidem, ale udělají radost i těm odrostlejším.

 

Zážitková kniha Oskare, plav!

Kreativní kniha, na kterou jsme čekali celé dětství, ale k dispozici je až teď. Můžete jí věnovat dítěti od 3 let, či komukoliv, kdo je dostatečně kreativní a ocení kresby, možnost hýbat s postavičkami na stránce i šanci vytvořit si vlastní podmořskou hladinu. K dostání je  na knižním studiu Pop-Pap, které vzniklo z lásky ke knihám a papíru. Nabízí tituly, které jsou potěchou očí i prstů, je totiž velmi příjemné se jich dotýkat.

Kolekce Lemonade od Ice Ice Baby

Trendy rodičům není potřeba značku Andrei Beranové a Márii Čulenové představovat. Pro ostatní: jedná se o oblečení i hračky pro děti a jejich rodiče. Nejnovější řada, pojmenovaná stejně jako deska Beyoncé, ve výrazné žluté by našla uplatnění i v dospělých šatnících.

Dětská kosmetika NAÏF

Produkty na pokožku a vlasy miminek a malých dětí pochází z Nizozemí, testované byly ve Švýcarsku. Neobsahují minerální oleje, alergenní aromata, chemické konzervanty, esenciální oleje, syntetické emulgátory a další škodlivé látky. Naopak v přípravcích najdete bavlníkový olej, olej ze sladkých mandlí, heřmánek, avokádový či makadamiový olej. Zjemňující tělovou emulzi či mléčnou olejovou koupel chceme zakusit na vlastní kůži! K dostání v salonech The Salon Libora Šuly.

anit@fashionbook.cz