Home / Life & style  / Nejkrásnější celebrity v Cannes

Nejkrásnější celebrity v Cannes

Titulek je matoucí, v článku jsou drby!

  • Filmový festival na francouzské Riviéře se letos koná už po 70.
  • Kromě očekávaných filmových premiér (Oklamaný, Wunderstuck či Happy End) se tu pozorují hlavně outfity.
  • Letošní ročník je (opět) ve jménu nahoty.

 

Emily Ratajkowski je nádherná žena a feministka, která tvrdí, že své tělo bude ukazovat, jak jen sama uzná za vhodné. To je úžasné a moc jí fandíme. Ale dělá to nonstop a efekt to má na mě podobný jako exhibice Leny Dunham. Vlastně mi připadají úplně stejné, moc nahlas křičí: „Haló, jsem tady, všimněte si mě“. V Cannes se odhaluje prakticky pořád, prosím ať nabídne příště k fotce prsů také básnický verš a bude svět opět v rovnováze.

 

👋🏼 Cannes 🖤

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),

Belle Hadid se přezdívá novodobá Audrey Hepburn, protože jí slušely oční linky.  Nevím jak vám, ale ve mně evokuje dojem Transformera, člověku vzdáleného robota, který oplývá dokonalým zevnějškem, ale neurotickým programem mysli. Zajímalo by mě, zda už může Bella spát, protože to, co popisuje v rozhovoru tady, je pravá nefalšovaná úzkost.

 

Monika Bellucci se během zahajovací ceremonie doslova zakousla do svého kolegy, komika Alexe Lutze. Tím jen potvrdila, že momentálně světu vládnou MILF, ať už ve Francii v podobě nové první dámy nebo doufejme jinde. Monika je Italka, tak by mohla tuto osvětu ještě vykonat ve své domovině.

 

 

Rihanna dorazila na promítání filmu Okja, kde hraje Tilda Swinton s rovnátky, v bílých, svatebně vypadajících šatech. Je v nich zašifrovaný vzkaz? Komu? Pokud Drakeovi, tak na to ti, kámoško už neskočíme. Pěkne jste nás povodili za nos minulý rok.

Isabelle Huppert (vyslovte její jméno hlasem Chantal Poullain, aby to bylo víc sexy) prohlásila, že je potřeba dát větší prostor ženám ve filmu. Ano, když tohle budou opakovat všechny celebrity všude, je možné, že se něco změní. Už teď se v Cannes představuje 12 filmů natočených režisérkami, před dvanácti lety to nebyl ani jeden. Nevím jak na vás, ale na mě Isabelle působí autoritativním dojem a poslechla bych ji, kdyby mi třeba na ulici jako náhodné kolemjdoucí přikázala, abych jí skočila pro café au lait.

Michelle Williams ukázala, že i v šestatřiceti můžete stále vypadat jako dítě (a nepoužívat Botox). Na prezentaci k filmu Wonderstuck, který pojednává o malém chlapci, by sama Michelle mohla být tím malým chlapcem.

 

anit@fashionbook.cz