Home / Life & style  / Fashion  / Co kromě sandálí nosit v létě na nohou?

Co kromě sandálí nosit v létě na nohou?

My chceme ty vesmírné žabky!

  • Urban móda vládne i v trendech pro letní obuv.
  • Nemusíte se vzdávat ani tenisek, vyrábí se teď speciálně prodyšné.

Pro trendsettery

Značka Nike přišla tuto sezonu s novou pastelovou kolekcí tenisek, které jsou na letní sezónu jako stvořené! Původně bota na maratonské běhy se díky inovacím a novému designu změnila k nepoznání. Díky prodyšnému svršku se vám noha potit zaručeně nebude.

3 490 Kč s DPH

Bílé letní tenisky, které nesundáte ani u bazénu

Na bílých teniskách vzniká závislost. Flyknit svršek kombinován s plastovým zapínáním z nich dělá super společníka hlavně na dovolenou. Žádné zavazování, prostě nazujete a jdete.

3 390 Kč

Sandálky i bez ponožek

Velmi retro žabky, které chce mít každý cool kid. S efektem mořské pěny a s pohodlnou podešví budou společníky na dovolenou i do města.

1 190 Kč

Na letní ranní běh

Pokud rádi vyrážíte v létě ještě před prací na pár okruhů kolem parku, ultra lehké Nike Flyknit by mohly být tuto sezonu vaším novým kamarádem.

4 290 Kč

High tech sneakers s chladivým efektem

Tenisky, které si přímo říkají o testování během velikého horka. Revoluční technologie CLIMACOOL od adidas by je totiž měla každým krokem ochlazovat. S efektem otevřené ledničky nejspíš nepočítejte, ale chodidlům ten efekt prospěje.

3 490 Kč

Z pláže rovnou na párty

Pokud se chystáte na letní festival, potřebujete s sebou zabalit něco praktického, ale zároveň ultra moderního. Reebok si na letní sezonu přichystal přesně takovou kombinaci v podobě nových žabek MAGIC HOUR.

2 690 Kč
Článek vznikl ve spolupráci s Footshop.cz

anit@fashionbook.cz