Home / Life & style  / Creepy Teepee: O nic nejde

Creepy Teepee: O nic nejde

Creepy Teepee festival pohledem Zuzky Kučerové. Dřív, než jsem tenhle článek napsala, jsem si stihla přečíst mini report z Creepy Teepee na českém Vice. Bylo tam něco o tom, že Krýpko je český temnější Woodstock.

  • Creepy Teepee festival pohledem Zuzky Kučerové.

Dřív, než jsem tenhle článek napsala, jsem si stihla přečíst mini report z Creepy Teepee na českém Vice. Bylo tam něco o tom, že Krýpko je český temnější Woodstock. To mi úplně nesedí, protože na Krýpku se mi líbí právě to, že tam tak nějak o nic nejde.

Což byla nakonec myšlenka, která mě provázela celý víkend, a pomohla mi posunout se zase blíže k dospělosti. Proto člověk na festivaly jezdí, že. Dělej si co chceš. O nic nejde.

Z nádraží jet taxíkem, protože už se hrozně těšíš, až shodíš batoh. Zamluvit si hotel, protože chceš spát v posteli, a ne na karimatce. Jít se najíst do restaurace, a tam zevlit tři hodiny, protože máš vlastně dovolenou. Do víru akce jít jedině na koncert, který tě fakt zajímá. Lidi, které znáš od vidění, ale nemáš s nimi nic společného, jen tak pozdravit, nezdržovat se s nimi small talkem (Tak jak, festiválek, có?).

Dát si ten nejnechutnější junk food. Jsi na festivale. Nebo naopak, hledat jediný dobrý salát ve městě. NE, není trapas, že si chceš dát jídlo, na které máš chuť. Říct nahlas, že tě koncert zklamal. Nemít špatný pocit, že sis dal víc drinků, než jsi měl. Jsi na festivale. Jít spát brzo, když už usínáš vestoje. Prostě jít spát brzo no. Večírků ještě bude. Dnes už tě to zkrátka nebaví. Jsi na festivale, ale je to tvůj život. Jít do galerie. Nebo nejít, protože máš dnes chuť dělat něco nižšího.

A tak dál a tak dál. Dojet s tímhle nasazením až domů, a takhle pokračovat až do smrti. Dělej si co chceš. Nedůležité lidi pozdrav z dálky a bav se jen s těmi, se kterými bys chtěl zastavit čas.

Fashion P. S. Protože Creepy Teepee je tak trochu pohled do módní budoucnosti, hlásím, že ledvinky ano a síťovaná trička už moc ne.

 

zuzka.kucerova@seznam.cz