Home / Life & style  / Beauty  / Rozhodně ne pro každého

Rozhodně ne pro každého

Tak dneska to bude o lidech, co se nebojí vybočit a být označeni z divnolidi, ale sluší jim to.

  • Barevná 90. léta a účesy, za které vás babička rozhodně nepochválí v editorialu od Ivana Kašši.

Pamatujete, jak jsem napsala článek o divnolidech z módních přehlídek? Co vypadají jako z kabinetu kuriozit, ale rozhodně jim to nesluší? Alespoň podle většinového vkusu? Článek měl rekordní čtenost, ale také víc negativních komentářů než obvykle. Nepočítám moji oblíbenou Dominique Krešákovou nebo Sju Loves, tímto vás zdravím holky a posílám vám peace a pusu, haterky.

Tak dneska to bude o těch, co se nebojí vybočit a být označeni z divnolidi, ale sluší jim to. A tom sem píšu nejen proto, že se známe a bylo by trapné se potkávat, kdybych to sepsula (mám totiž jen jedny nervy, víme?).

Paulína Maťová a její sestra Kaa Glo nafotily opět editorial pro kadeřnictví Joshua. Pokud všechny zúčastněné znáte, musí vám být jasné, že takové vlasy nejsou pro každého.

Inspirací jsou opět 90. léta, Bravíčka, Gwen Stefani za mlada, Pátého elementu či Princess Nokií. To vše v outfitech z hipster letenského second-handu Recycle With Love.

Takže, kdo opět nepochopil, mám pro něj parafrázi citátu Jana Wericha: „Když už jednou divní jste, tak koukejte, aby to bylo pořádně“.

 

anit@fashionbook.cz