Home / Life & style  / Fashion  / Pojďte s námi odhalit novou kolekci udržitelné módy

Pojďte s námi odhalit novou kolekci udržitelné módy

Kdo miluje Švédsko, minimalismus, lokální módu a cider, tady nesmí chybět!

  • Zúčastněte se zábavného večera plného stylu, švédského minimalismu i lokálního designu.
  • Instrukce, jak získat pozvánku přehlídku, kde bude kolekce představena, můžete získat zde.

 

Co má společného čistá švédská příroda a naše udržitelná móda? Už brzy se to můžete dozvědět na akci, kde se protne několik rozdílných světů, aby daly dohromady harmonický celek. Originalita je pestrá a nečekaná mozaika, stejně jako řada unisex oblečení Wildhub by Koppaberg.

Kolekce se skládá ze sedmi kusů, co vytvořila slovenská slow fashion návrhářka L’ubica Skalská, známá svou upcyclingovou tvorbou. Do projektu se také zapojily minimalistické šperky Fakticky, ručně vyráběné batohy Playbag, dřevěné doplňky BeWooden, motýlky Bubibubi ties a populární pražský upcycling obchod Recycle With love.

Koppaberg je značka švédského cideru, ale patří pod Plzeňský Prazdroj. Pochází ze stejnojmenného malebného městečka ležícího uprostřed čisté švédské přírody.

Zaregistrujte se proto co nejdřív na večírek, kde se potkáte s influencery, bloggerkami Zuzkou GašparovičovouRed Poppy Stories a Nicole Kudělkovou z Stylish White Rabbit, návrháři, kreativci a osvěžujícím ciderem v příchutích jahoda & limetka, hruška, bezinka & limetka.

klara.hrabetova@yahoo.com