Home / Life & style  / Fashion  / Alexmonhart má svůj vlastní obchod

Alexmonhart má svůj vlastní obchod

Pokud by měl nějaký doplněk převládat napříč genderem, věkem i barvou oblečení, měl by to být batoh od designérky Alexandry Monhartové.

  • Pro variabilní batoh od české designérky se můžete zastavit na pražské Letné.
  • V zrekonstruovaných prostorech showroomu LAB24 je nejen dílna a prodejna značky Alexmonhart, ale také možnost zakoupit si oblečení od značky Drevená Helena.

Za hodinu a půl začne první přehlídka pražského fashion weeku. Jestli by tu měl nějaký doplněk převládat napříč genderem, věkem i barvou oblečení, měl by to být batoh od designérky Alexandry Monhartové. Bez přehánění je totiž opravdovým úkazem na lokální scéně.

Je samoukem, přesto fotka bloggerky Silvie Haupt Kozoňové, jak třímá doplněk z její dílny, obletěla celý svět. Batoh s monogramem totiž zaujal známého fotografa Adama Katze Sindinga. A objednávky z nejrůznějších koutů planety se začaly hrnout.

 

Unisexové batohy jsou bestsellerem a není divu, že jsou za ně zákazníci ochotní zaplatit od čtyř do deseti tisíce korun. Momentálně se hranice mezi sportovní a streetwearovou módou stírají, elegantní černý vak si můžete vzít klidně na neformální koktejl k šatům. Kromě plesu a dalších příležitostí, které  vyžadují přísné dodržení dress-codu, je tak batoh od Alexmonhart jedinou kabelkou, kterou budete potřebovat.

 

 

anit@fashionbook.cz