Home / Life & style  / Fashion  / Co bude IN za půl roku

Co bude IN za půl roku

Čeká nás černá organza, body, metalické oděvy nebo návrat ombré.

  • Jaké tendence nastínily světové týdny módy?
  • Po čem budeme toužit na jaře 2018?

Poloprůhledné oblečení z organzy

Jeden z nejpředvídatelnějších trendů, kdy k šatům přibudou kombinézy, body a sukně z tohoto materiálu. Novinkou je kombinace organzy a levandulové barvy, jako to bylo k vidění na přehlídce MaxMara. Zajímavé vrstvení s oblečením z materiálu, které vypadá super, ale budeme se v něm asi dost potit, předvedly modelky u Fendi, must-have večerní outfit je černý poloprůhledný komplet se smokingem od Dolce&Gabbany.

MaxMara, SS018

Fendi, SS018

Dolce&Gabbana, SS018


Body

Tenhle trend je sice protipólem k oversize módě, ale mohou existovat klidně vedle sebe. Tipujeme, že v řetězcích se to na jaře příštího roku bude všemožnými body, jen hemžit. Skvěle se hodí k sukním v midi délce, širokými kalhotami, či k džínům s vysokým pasem.

MaxMara, SS018

Versace, SS018


Gradient

Ombré se vrátilo, ale tentokrát jde o o sofistikovanější stínohru. Kdo by si přál, aby batika už nikdy nezažila svůj comeback, nesmí nakupovat u Missoni.

Tod’s, SS018


Asymetrické šaty

Jedná se hlavně o modely se zkoseným lemem sukně, chybějícím rukávem nebo šaty složené z různých kusů látky. Potřebují doladit doplňky, abyste je pak mohli užít na různé příležitosti.

Sportmax, SS018


Metalika

Jako kostým Alexis a Krystle Carrington ze seriálu Dynastie vypadá tenhle trend, který si zamilujete, ani nebudete vědět jak. Návrháři nám chtějí vzkázat, že 80. léta se rozhodně nemíní odklidit z pódia. Odvážnější si nepořídí jen metalické šaty, ale klidně třeba lurexové kalhoty.

anit@fashionbook.cz