Home / Life & style  / Koho sleduje na Instagramu: Zuzana Pelková

Koho sleduje na Instagramu: Zuzana Pelková

„Nevím, jak se vám stane, že umíte předpovídat trendy, ale Zuzka to umí, aniž by vás tím otravovala".

  • Po dlouhých 12 let byla kosmetickou redaktorkou časopisu ELLE, ale to není na její osobě to nejzajímavější.
  • Ráda běhá, čte, cestuje a dobře jí. Zuzka je autentická, takže tomu, co uvidíte na jejích sociálních sítích, můžete věřit.

Když jsme ještě neměli potuchu o tom, jak se fotí na Instagram, jaké produkty dát k sobě, aby to vypadalo cool nebo to opatřit nějakou vtipnou rekvizitou, ona to už dávno věděla. Vedla si blog Tosemilibiaprotototadyje, který teď můžete sledovat na Facebooku. Není jí už náct, ale se sociálními sítěmi to umí líp, než kdejaký teenage influencer.

 

‍♂️

Příspěvek sdílený zuzana pelkova (@zuzanapelkova),


Nevím, jak se vám stane, že umíte předpovídat trendy, ale Zuzka to dokáže, aniž by vás tím otravovala. No-make-up look, sportovní oblečení, tenisky, niche parfémy a lásku k běhání, jsem poprvé zaregistrovala u ní. Ještě než se výše uvedené stalo mainstreamem. O tom, že nás opravdu baví, svědčí i článek tu.

Teď je tu ale otázka…

Koho sleduje ona

drawings_for_my_grandchildren: Pětasedmdesátiletý Korejec se naučil používat Instagram a úplně mu to změnilo život. Maluje tam totiž obrázky svým třem vnukům, kteží žijí v jiných zemích. „Je maximálně šťastný, protože opět našel smysl života. Jeho žena k obrázkům píše příběhy. A to mi přijde krásné!“.

Stormibree: „Vůbec nevím, kdo to je. Jistě ale vím, že je mega krásná, má stejně krásného může a maj spolu miminko. Je zkrátka hezký na ně koukat… #love“

John Bozinov: John je z Nového Zélandu a fotí hory, moře, ledovce, vodopády, zvířata. „Miluju funkční věci. Batohy, pláštěnky, pohorky, to je moje. Chápejte, že tohle mě nemohlo nechat chladnou“.

my.life.in.colour: „Ráda věci kombinuju. Máme proto doma spoustu různých misek, příborů, obrázků, ale i třeba židlí. A ačkoliv většinou chodím v neutrálních barvách, v interiéru mě baví barvy a vzory. Ne moc. Jen někde. Ale je fajn, když tam jsou. A proto se mi mi líbí @my.life.in.colour jako inspirace“.

Queen Ruba: působí jako kreativní ředitelka americké Elle. „Já na Instagramu moc nelajkuju, ale jejím kolážím dávám like téměř denně“.

Caroline Vreeland: pravnučka slavné módní ikony Diane Vreeland, co miluje těstoviny, víno, výstřihy. „Tahle holka mě baví hodně. Proč? Koukněte na její instastories a pochopíte. A navíc je vtipná“.

Koho sleduje na Instagramu: Timy Crofony

anit@fashionbook.cz