Home / Life & style  / Fashion  / Přijďte se seznámit s kolekcí Rihanny Fenty X Puma

Přijďte se seznámit s kolekcí Rihanny Fenty X Puma

Nejnovější řada oblečení na letošní podzim bude představena 20.-21. října na Teniskology. Článek vznikl ve spolupráci s Footshop.cz PUMA FENTY patří už několikátou sezonu mezi jedny z nejsledovanějších kolekcí. Je to i díky návrhářskému týmu, který

  • Nejnovější řada oblečení na letošní podzim bude představena 20.-21. října na Teniskology.
  • Článek vznikl ve spolupráci s Footshop.cz

PUMA FENTY patří už několikátou sezonu mezi jedny z nejsledovanějších kolekcí. Je to i díky návrhářskému týmu, který dokáže každou sezonu přijít s něčím novým, zaujmout, předvídat trendy a také přinést spolu s oblečením i silný příběh. Na sezonu F/W 2017 je to motiv „zpátky do školních lavic“. Svetříky, kárované vzory, teplé šály, ale i pohodlné tepláky, které se hodí i na jiné příležitosti, než je tělovýchova. Součástí kolekce jsou i oblíbené creepers tenisky s novým zapínáním kolem kotníku nebo v originálním špičatém tvaru.

Soutěžit také můžete s Footshopem, podrobnosti tu.

V rámci programu Fenty University si Footshop připravil vyučovací hodiny, které povedou influenceři jako TTapple, zpěvačka Aless Capparelli bude mluvit o šikaně, trendsetterka Vanda Janda bude učit, jak sladit kousky do školy a proběhne i test z Fenty encyklopedie nebo talk s rapperkou Sharlotou. Ti největší školní rebelové můžou přijít na hodinu „výtvarky“ a zdarma si pořídit tetování nebo si promluvit o tom, jaké je opustit svoji komfortní zónu a odstěhovat se do zahraničí.

Více o programu tu. Lístky na Teniskology pořídíte tady.

LaFormela pro Footshop: doufáme, že se streetwear bude nosit pořád

Oblečení od Weeknda k dostání v Čechách

anit@fashionbook.cz