Home / Life & style  / Šetřete přírodu stylově

Šetřete přírodu stylově

Už nemáme žádné výmluvy!

  • Šetřit přírodu, zároveň u toho vypadat skvěle nikdy nebylo snažší.
  • Seznamte se s našimi oblíbenými produkty, které planetu příliš nezatíží.

Láhev na vodu

Dodržovat pitný režim neznamená kupovat si předraženou vodu v plastových lahvích. Minimalistická slimbottle se díky svému plochému tvaru vejde téměř do každé kabelky či batohu, zbytečně nezabírá místo. Díky jejímu materiálu ( oproti běžným PET lahvím a lahvím z polykarbonátu, u kterých se opakované používání nedoporučuje, je Slimbottle koncipována a testována pro každodenní užití).  Na výběr je několik velikostí.

Slimbottle, 389 Kč

Kelímek na kávu

Káva do ruky je naším potěšením, obzvlášť ve dnech, kdy se nám vůbec nechce z postele. Nejlepší je nosit si svůj kelímek, do kterého vám v kavárně oblíbený nápoj připraví.

Zoot, 689 Kč

Sáček na jídlo

Ani nevzhledný pytlík, ze kterého vám svačina stejně většinou vypadne, není potřeba mít každý den nový. Nahraďte plastové sáčky za jeden stylový na suchý zip, který ochrání vaší kabelku před vysypaným jídlem.

K dostání na Esuperstore.cz za 621 Kč

Nákupní taška

Pokud vaše domácnost přetéká plastovými taškami, tak jim dejte sbohem a vezměte do ruky plátěnku. Vypadá lépe, i víc toho unese.   Plátěnou tašku můžete koupit už potiskem, nebo si ji sami ozdobit.

Zoot, 199 Kč

Kabelka z recyklovaných materiálů

Kdo by potřeboval všechny ty luxusní kožené kabelky, když si může pořídit tuhle ohleduplnou krásku, která se hodí ke všemu?

Matt&Nat, Urbanlux, po slevě, 2940 Kč

Cestovní příbor

Vyhněte se plastovým příborům, které vám přikládají k objednanému obědu. Příbor je uložen v silikonovém pouzdru, takže nehrozí, že by poškodil něco v tašce.

Kulina, 495 Kč

Recyklované kuličkové pero

Do školy i do kanceláře se místo plastových propisek hodí tohle kuličkové pero z recyklovaného papíru.

Shop.dela.cz, 5,57 Kč/kus

 

 

 

ani@seznam.cz