Home / Life & style  / Fashion  / Proč je nejúspěšnější modelka roku 2017 Adwoa Aboah

Proč je nejúspěšnější modelka roku 2017 Adwoa Aboah

Proč je Adwoa Aboah ta nejlepší?

  • Web models.com každý rok sestavuje seznam nejobsazovanějších modelek končícího roku. Jedná se vždy o dva výběry: odborné poroty a čtenářů.
  • Letos žebříčku kraluje Adwoa Aboah a Bella Hadid, vycházející hvězdou se stala Kaia Gerber.

Nejlepší modelka podle čtenářů

Nejlepší modelka podle odborné poroty

Bella Hadid také vyhrála cenu jako nejúspěšnější modelingová hvězda sociálních sítí. Její účet sleduje 16.3 miliónů uživatelů. Adwoa Aboah zase získala ocenění za nejlepší street style.

Rihanna byla odbornou porotou oceněna coby nejzdařilejší celebrita na obálce.

Připomínáme, že Adwoa Aboah je pětadvacetiletá Britka, co se objevila na obálce britského Vogue v prosinci tohoto roku. Její rodiče pracují v módním průmyslu, sestra je rovněž modelkou. Kvůli tomu, že momentálně slaví velké úspěchy v rodné Anglii, se jí přezdívá nová Cara Delevigne.

V 16 letech ji oslovil hledač modelingových talentů, ale v té době Adwou tahle profese příliš nezajímala. Potýkala se s depresemi i drogami, studovala herectví, navzdory celému pozlátku modelingu ale zůstává svá. Právě proto je její úspěch ve světě fashion tak důležitý: je napůl Britka, napůl z Ghany, krátké vlasy, drzý styl oblékání a názory, o kterých se nebojí mluvit, působí jako svěží vítr. A vůbec nevadí, že měří 173 cm.

Když vidíme jejich nadšených 350 tisíc fanoušků na Instagramu a obálky těch nejprestižnějších časopisů, těžko můžeme věřit, že se ještě v roce 2015 pokusila o sebevraždu. Z depresí se dostala díky intenzivní psychiatrické péči a neustálé psychoterapii. V rozhovoru pro Guardian přiznala, že nečekala, jak snadno se dá problémů zbavit- pouhým „vymluvením se z toho“.

 

Extra at @thelovemagazine Christmas Party. Face by @celiaburtonmakeup

Příspěvek sdílený Adwoa Aboah (@adwoaaboah),

Také proto založila se svou nejlepší kamarádkou platformu Gurls Talk, kde se dívky mohou vyzpovídat ze všech svých problémů.

Katie Sturino: „Nosím velikost 44, ale oblékám se jako modelka“

Zemřela modelka Julie Pazderka

klara.hrabetova@yahoo.com