Home / Life & style  / Fashion  / Muži, co teď hýbou módou

Muži, co teď hýbou módou

Po volbě prezidenta České republiky se potřebujeme někým pokochat.

  • Po volbě prezidenta České republiky se potřebujeme někým pokochat.
  • Třeba influencery, kteří mají styl a odvahu udávat nové módní trendy.

Baví nás nejrůznější osobnosti, od těch elegantních a uhlazených, po rockery i módní maniaky, kteří dokáží vytvářet stylingy, na kterými nejprve kroutíme hlavou, abychom je během pár týdnů nebo měsíců chtěli sami nosit.

Asap Rocky

Flacko for Gucci. 🔥

Příspěvek sdílený Asap Rocky (@asaprockyscloset),

Kromě toho, že dělá skvělou hudbu, je také ultimátním rapperem módemanem, co by svým stylem strčil do kapsy i Kanye Westa. Je to právě on, kdo má na sobě poslední model tenisek od Balenciagy, nebojí se sametového kabátku od Gucci, je tváří Calvina Kleina i Dioru.

Sestry z futuro-minulosti

Gully Guy Leo

Detective Gully On A Mission In Paris, HOP ON! 🕵🏽‍♀️💨

Příspěvek sdílený Leo Mandella (@gullyguyleo),

Na sociálních sítích to roztočil teprve před dvěma lety, ale už má úctyhodných 510 tisíc followerů. Jeho přezdívka „Gully“ by se dala přeložit jako gangster. Nosí hlavně streatwear, ale zkombinovaný tak, že po spolupráci s ním sáhlo i všemi žádaná značka Supreme.

 

Ivan Kašša

Ready for winter ❄️❄️❄️ thanks @drmartensofficial 😘

Příspěvek sdílený Ivan Kašša (@ivankassa),


Slovenský fotograf, žijící v Praze, se nebojí kožichů, síťovaných tílek, žlutých sportovních mikin ani barevných košil a svetrů. Ostříhaný na ježka byl ještě dřív, než se tak začali stříhat masově kluci i holky, navíc skvěle fotí.

Anti-influenceři

Nobody Listen

Nejmódnější český Dj si se světem fashion tyká už dlouho. Spolupracoval s návrhářkou ODIVI, randí s YouTuberkou Teri Blitzen, nosí modely od Jana Černého i Adama Kosta.

Rozhovor: Julia Chochola

anit@fashionbook.cz