Home / Life & style  / Tvoje máma: Kavárna, kde se vám bude dobře pracovat

Tvoje máma: Kavárna, kde se vám bude dobře pracovat

Nejdřív jsem to tady brala jako své tajné místo, kam chodím, když potřebuju něco napsat a nechci tu proto nikoho potkat.

  • V pražských Vršovicích se v blízkosti Čechova náměstí otevřela kavárna, kde vám bude dobře.
  • Zkušební provoz panuje do konce ledna, ale už teď si tu můžete dát výborné koláče, kávu, limonádu, někdy i polévku dne.

Předně bych chtěla říct, že vůbec nesouhlasím s článkem kolegyně Jitky o tom, že mému tělu prospěje, když nebude pít kávu. Já žiju kvůli kávě.

Co se stane, když přestanete pít kafe

Za druhé, pražská kavárna zažívá neustálé útoky, tak je fajn, že je tu nová posila. Zatímco na Vinohradech pomalu nevím, kam dřív zajít, ve Vršovicích znám jen Café Jen.

Průvodce newyorskými kavárnami: prověřeno Instagramem (OK, i v IRL)

Tvoje máma mě příjemně překvapila v několika ohledech: svými koláči, playlistem, dobrou kávou a klidem. Je tu klid, i když tu sedí víc stolů. Můžu tu v klidu pracovat, nic mě nerozptyluje.

Nejdřív jsem to tady brala jako své tajné místo, kam chodím, když potřebuju něco napsat a nechci tu proto nikoho potkat. Ale pak jsem se rozhodla altruisticky: nenechávat si svou novou oblíbenou kavárnu pro sebe. Zaslouží si totiž, abyste o ní věděli a měli ji rádi.

A docela vtipné by bylo sem dorazit v tomhle tričku.

Tvoje máma, Holandská 52, Praha 10

Kavárny, které v Praze musíte navštívit

anit@fashionbook.cz