Home / Life & style  / Art & Books  / Teniskový ráj se přestěhoval do toho hipsterského

Teniskový ráj se přestěhoval do toho hipsterského

Super káva, nákupy a tenisky!

  • Footshop se přestěhoval do zadní části budovy Vnitroblocku.
  • Najdete na adrese Tusarova 31.

Footshop chce být jako zahraniční concept story, ale zároveň fandí lokálnímu industriálnímu prostoru jako je holešovický Vnitroblock.

Raf Simons x adidas

“Předchozí prodejnu v budově Orco na Bubenské 1 jsme bohužel museli opustit. Stejně jako všechny firmy, i my jsme se z důvodu celkové rekonstrukce této funkcionalistické budovy museli vystěhovat. Hledali jsme proto místo, kde Footshop bude moci nadále oslovovat své zákazníky nejenom díky unikátní selekci tenisek a oblečení ale i díky eventům, které jsou pro budování naši streetwear kultury tak důležité “ představuje důvody stěhování prodejny brand manager Tomáš Velický.

“Footshop crew prostor citlivě vnímá a dokáže pochopit naši filozofii. Věříme, že společně můžeme vybudovat atraktivní místo plné kultury, kvalitního jídla a streetwear oblečení a tenisek. “ odhaluje plány spoluzakladatel Vintroblocku Lukáš Žďarský.

TOP teniskových 5 trendů na rok 2018

Dorazte na akci Plný Block vol. VI – Upcycle jam, který je zaměřený na udržitelnost. Návštěvníky čekají přednášky, bazar nábytku ale i představení nové zero waste kolaborace Footshopu a designérky Petry Ptáčkové.

LaFormela pro Footshop: doufáme, že se streetwear bude nosit pořád

Článek vznikl ve spolupráci s Footshop.cz

anit@fashionbook.cz