Home / Life & style  / Fashion  / Proč se oblékat jako Ital z Pitti Uomo?

Proč se oblékat jako Ital z Pitti Uomo?

„Prosím neplést vycházkové oblečení se sportovním, to v Itálii neuvidíte".

  • Veletrh z Florencie představuje klasickou pánskou módu, kterou by měl mít v šatníku bez rozdílu na styl, každý.
  • Michal Volf navštívil Pitti Uomo jako specialista na obleky u firmy Koutný.

„Méně je více.” Právě v duchu tohoto hesla se ubírá i pánská móda. Itálii vládnou jednoduché a padnoucí střihy, kvalitní materiály a zajímavé vzory. Je pryč doba kontrastních knoflíků na sakách, i oblecích s každou knoflíkovou dírkou obšitou jinou barvou. Více než kdy jindy jde, především v pánské módě, o styl a vhodnost outfitu k dané příležitosti. Myslet si, že pánskou módu představují pouze obleky, je zcela zcestné.

Módní ikona Weeknd

Chcete-li, milí pánové, vypadat dobře, sáhněte po padnoucím oděvu odpovídajícího střihu k příležitosti, na kterou se oblékáte. Chcete-li býti i kreativní a trendy, nebojte se vzorů a kombinací zdánlivě nekombinovatelného, avšak s potřebnou dávkou citu k tomu potřebného.

Ti nejstylovější z Cannes

Právě vzory materiálů a jejich kombinace je to, o co v pánském oblékání půjde. Dále se nebojte vrstvení jednotlivých kusů oděvů na sebe. Koho by napadlo kombinovat denimovou košili k vlněné kravatě, propínacímu svetru do flanelového obleku? A vypadá to skvěle. Nebojme se i v zimním období vnést do našich dnů trochu barvy výraznější šálou k tmavému kabátu, ne černými kalhotami. Volme střihy a vzory lichotící našim postavám a mějme styl, který nám vyhovuje, a cítíme se v něm dobře.

Muži, co teď hýbou módou

Prosím neplést vycházkové oblečení se sportovním, to v Itálii neuvidíte. Pohorky a lyžařská bunda do města nepatří. Pokud sáhnete po kvalitních džínech, volnočasové košili, vycházkovém saku a doplníte zajímavou bavlněnou šálou, budete se se cítit pohodlně a vypadat stylově. Právě doplňky korunují váš jednoduchý outfit a vynesou ho o dvě úrovně výše.

hsgsge@gmail.com