Home / Life & style  / Fashion  / Koho sledovat na Instagramu během fashion weeku?

Koho sledovat na Instagramu během fashion weeku?

Vezměte si popcorn, či jiný oblíbený mls a zábava může začít. Jste jako v pohádce, kde si oblečete neviditelný plášť a rázem se ocitnete v místnosti, kde vás nikdo nemůže zpozorovat.

  • Týdny módy jsou tu a vy nemusíte nikam jezdit.
  • Stačí sledovat ty správné osobnosti, díky jejichž účtům nasajete tu správnou atmosféru.

Kdo by chtěl VIP vstupenky a sedět v první řadě, když se nemusíte nikam chystat. Ve svém oblíbeném pyžamu a se zákuskem v ruce pozorujete nejnovější kolekce, divoké večírky i nakrucování celebrit a influencerů.

Je to jako televize, ale osobnější. Vezměte si popcorn, či jiný oblíbený mls a zábava může začít. Jste jako v pohádce, kde si oblečete neviditelný plášť a rázem se ocitnete v místnosti, kde vás nikdo nemůže zpozorovat.

Koho sledovat během fashion weeků?

Množné číslo je na místě: New York, Paříž, Londýn, Milán a samozřejmě i Praha. Je toho hodně, co vidět, kolekce střídají kolekci, nevíte kam dřív s očima. Proto si vyberte takový pohled influencera, který nenatáčí jen nekonečná videa z defilé, ale i pobaví osobitým komentářem.


Sam McKnight. Geniální kadeřník.

Eugénie Trochu. Vtipné příjmení i feed módní editorky Vogue Paris.

Derek Blasberg. Jmenujte celebritu, pravděpodobně to bude jeho kamarádka. Gigi, Karlie, Miranda, ale i Jane Fonda. Tenhle novinář je má na rychlé volbě v telefonu asi všechny.

Carlyne Cerf de Dudzeele. Stylistka s aristokratickým příjmením se nebojí kombinovat adidas teplákovku, výrazné šperky a falešné opálení. Spolupracuje s nejlepšími časopisy a značkami a nemůže chybět na žádné zajímavé přehlídce.

Adéla Mazánková. Zjevení na české fashion scéně. Má perfektní, ale nenucený styl. Kromě toho, že je úspěšnou bloggerkou, píše pro Elle.cz. Je přívětivá a poctivá, svůj Instagramový feed během pražského fashion weeku plní tím, co ostatní zajímá vidět.

Jako Gossip Girl: Instagramový účet, co odhaluje módní kopírky

anit@fashionbook.cz