Home / Life & style  / Beauty  / Jak mít účes jako z londýnského fashion weeku

Jak mít účes jako z londýnského fashion weeku

Blíží se pražský fashion week, co takhle se nechat ostříhat?

  • Trendy střihy a barvy jsou zrádné. Vidíte je na obrázku, ale netušíte, zda budou vypadat dobře právě na vašich vlasech.
  • Odborníci ze salonu Toni&Guy Soukenická okomentovali nejnovější účesy ze své kolekce s doporučením, pro koho se hodí nejlépe.

„Tenhle střih skvěle sedne hustým, vlnitým vlasům. Zaujme svou plnou texturou a ofinou,“ vysvětluje art directorka Toni&Guy  Ariana Střelcová.

Pro tenhle účes potřebujete mít odvahu, ale jemné vlasy vůbec nevadí. Jen nesmí být řídké. Opět se jedná o módní záležitost, ale na druhou stranu, krátké vlasy u žen jsou už snad klasikou.

Ariana Střelcová doporučuje tenhle střih hlavně mladým dívkám, které se k němu budou umět náležitě obléknout. Takový účes vynikne hlavně v doprovodu s extravagantním stylingem.

Nadčasový účes pro všechny. Patka je sexy, díky ní nepůsobí dlouhé vlasy unyle. Skvělá volba pro ty, co chtějí jít s trendy, ale zároveň se nechtějí vzdát delších vlasů.

Moderní verze tomboy stylu, v Londýně vyčnívat nebudete, ale v Čechách na vás budou zírat. Proč ne.

Tenhle účes typu „mullet“ je zpět stejně jako Jarda Jágr na Kladně. Dá se dost přizpůsobit podle toho, co se vám líbí.

Vlasy pro módemany, co se nebojí ofiny. Blíží se pražský fashion week, co takhle se nechat ostříhat?

„Tenhle účes může mít každý,“ tvrdí Jana Kirejevová z Toni&Guy Soukenická. Kéž by ji víc českých mužů poslechlo. Zatím hlavně vidíme přerostlé kontury a vlasy vzadu na krku. Ble.

Toni&Guy ex Dlouhá najdete na nové adrese Soukenická 5, Praha 1

anit@fashionbook.cz