Home / Life & style  / Fashion  / Jak se obléct na fashion week: 3 outfity

Jak se obléct na fashion week: 3 outfity

Pokud chcete zabodovat podle aktuálních trendů, poslechněte volání ulice a vylaďte svůj outfit jako Kendall, Gigi nebo Kaya.

  • Pražský týden módy se blíží.
  • Pokud chcete zabodovat podle aktuálních trendů, poslechněte volání ulice a vylaďte svůj outfit jako Kendall nebo Gigi.

1. KLASIK JAKO URBAN CLASSICS

Když se nechceš vzdát VRSTVENÍ a zároveň si užít nastupující trend devadesátek, jdi do trička nebo roláku pod šaty se špagetovými ramínky. Svislé proužky na šatech zúží a prodlouží siluetu. A jako bonus přidej stříbrné tenisky Reebok Club C, to je nesmrtelná klasika. Nemusím ani dodávat, že tohle je ztělesněné pohodlíčko za velmi fér cenu.

Šaty, triko, batoh, boty

 

2. HOLKA, NEBO KLUK?

Streetwear tak trochu jinak. Streetwear tak trochu „po našem„. Milujeme pánský šatník, milujeme infiltraci netradičních siluet do aktuálních  trendů ulice – jako třeba právě „martensky“, který prodáváme i ve veganské verzi.

Košile, kalhoty, boty

3. AFTERWORKOUT SWAG … but still trendy

Trend cvičit vyladěná od hlavy až k patě už je tady nějakou dobu, ale co outfit po cvičení, když se jde s kamarádkami na sojové kafe a avo toast? Málokdo se chce soukat po sprše do džín, které se během lekce záhadně zcvrkly. Napumpované svaly ještě pořád pracují a potřebují to největší pohodlí na světě. Afterworkout styl se pomalu dostává do ulic a ty se ho nemusíš bát vzít ani na fashion week. Bella Hadid, která je tváří Nike, o tom ví svoje…u ní  to jistí kšiltovka, kelímek s kávou a pohodlné tenisky z posledního hot releasu. Rozhodujete se, jestli jít spíš do Nike, nebo adidasu, teda jestli jste #teamkendall, nebo spíš #teambella? V pohodě, trendy jsou obě varianty.

Tepláky, triko, bunda, boty

Článek vznikl ve spolupráci s Queens.cz

Jak hiphop dobyl svět módy

ahoj@queens.cz