Home / Life & style  / Jak cvičit, i když máte málo času

Jak cvičit, i když máte málo času

Když chcete „prasit", cvičte o pár minut déle.

  • Fígl je neztrácet čas dopravou na místo, kde se trénink odehrává.
  • COS přichází s oblečením, které je stylové, ale zároveň pohodlné natolik, abyste v něm mohli cvičit jógu.
  • Stačí aplikace do mobilu, pár minut denně a vytrvalost.

„Celou zimu jsem „prasila“, o prvním horkém dni se svlékla do plavek a řekla si, že takhle to vypadat nemůže,“ prozradila mi jedna krásná a štíhlá žena, která miluje jídlo. Pokud jste na tom stejně a chcete být pevnější, ale netrávit svůj život v posilovně, nemusíte na nic rezignovat, ale ani podstupovat sebetrýznivý detox.

Jsme to, co jíme, takže pokud to chcete mít pod kontrolou, pomůže aplikace Kalorické tabulky. Na vaši výšku a váhu vypočítá, kolik potřebujete přijmout kalorií, kolik obsahuje jídlo, které jste za ten den snědli a zda nepotřebujete konzumovat třeba víc. „Když vidím, že jsem ten den snědla spousta sladkého, cvičím jen o chvilku déle,“ poradila mi moje fitness guru.

Místa v Praze, kam budete s nadšením chodit cvičit jógu

Aplikace, podle které cvičí se jmenuje 8fit. Je zdarma, můžete podle ní cvičit doma, činky nepotřebujete. Zabere pár minut, ideálně ráno, když vstaneme na první zazvonění budíku.

Další variantou, jak už nikdy nezmeškat jógu je, být na ní vždy připraven. V oblečení, které je vzdušné, pružné a zároveň naprosto akceptovatelné k nošení na veřejnost. Představte si, porada skončila, cítíte napětí, šup pár ásán v open spacu. Když ostatní mohou nahlas telefonovat a všichni je slyší, proč by vás nemohli všichni vidět v pozici vrány? Je to o dost příjemnější než si vyposlechnout dohadování kolegy s DPD kurýrem.

Kolekce od COS pro jógu je navržená sice na normální nošení, ale zároveň tak, aby se hýbala s tělem. V měkké bavlně a žerzeji to půjde samo.

Máme ale řešení i pro situaci, kdy se vám nic nechce. Pomalé ásány i silové cviky zvládnete, když máte motivaci. Ale pokud vám chybí, pomůže hudba a tanec. Funguje to snad na všechno. Video níže vám slibuje, že se díky němu stanete Beyoncé. Kdyby se to náhodou nepovedlo, tak se alespoň zasmějete a z letargie, naštvání nebo smutku se vytancujete.

Cvičením ku depresi

anit@fashionbook.cz