Home / Life & style  / Kosmetika od Rihanny je k dostání v ČR. Stojí za to?

Kosmetika od Rihanny je k dostání v ČR. Stojí za to?

Fenty Beauty prodává od 6. září exkluzivně parfumerie Sephora.

Série kosmetických produktů Fenty Beauty (Fenty je příjmení Rihanny) byla jednou z nejočekávanějších světových novinek loňského roku. Nyní je (konečně) v prodeji v Čechách. Těšili jsme se právem, nebo zbytečně?

Okamžitě po uvedení si Rihannina kosmetika získala řadu fanoušků, kteří oceňují, že zpěvačka věnovala své kolekci líčení vlastní know-how. Podnikatelský záměr podpořil gigant LVMH, který mimo jiné spoluvlastní beauty značky Kat Von D nebo Marc Jacobs.

Největší očekávání měly make-upy, kde si můžete vybrat z neuvěřitelných 40 odstínů. Jsou navrženy tak, aby osoba s jakoukoliv barvou pleti byla se svým make-upem zajedno. Proto patří mezi nadšené zákaznice Fenty Beauty černošky, pro které najít si ten správná tón líčení bývalo noční můrou. Vyberou si ale i úplné bledule, takže zde panuje rovnost.

Minimalistky zatouží po rozjasňovači, který můžete nanést na lícní kosti i oční víčka, zastáncům práv zvířat zase skutečnost, že kosmetika nebyla testována na živých tvorech. Bílé plastové obaly zase snadno najdete v kabelce, dobře se drží v ruce.

Co bychom si pořídili

Primer Pro Filtr’r, 830 Kč: photoshop v lahvičce. Vyhladí pleti do absolutní dokonalosti, ale místo masky, které se nemůžete dotknout, je pokožka vláčná a hebká. Hydratuje pleť tak, že make-up déle vydrží, ale obličej působí zářivě a odpočatě. Jeden z produktů, který prý Rihanna používá denně.

Make-up Pro Filtr’r, 860 Kč: základní produkt celé řady. Dobře kryje, ale je na lehké bázi a můžete ho vrstvit. Není příliš matný, ani příliš lesklý. Vytvořen byl tak, aby seděl co největšímu počtu lidí.

 

Rozjasňovač Killawatt, odstín Trophy Wife, 860 Kč: Rihanna miluje záři diamantů nejen ve svém songu, ale také na tváři. Hlavní výhody tohoto produktu jsou jeho výrazné, syté pigmenty, co na obličeji drží celý den. Zlatým popraškem můžete pokrýt oční víčka, lícní kosti i tělo.

Lesk na rty Gloss Bomb, odstín Fenty Glow, 430 Kč: Rihanna prý chtěla vytvořit lesk na pusu, který bude tak sexy, až vás bude nutit se neustále líbat. Tak jo. Páteční noci zdar.

 

foto: archiv Fenty Beauty

 

llana@gmail.com