Home / Life & style  / Art & Books  / Módní film s českou návrhářkou v Londýně

Módní film s českou návrhářkou v Londýně

Čím víc se bojíme, tím větším terčem se stáváme.

Londýn. CCTV. Opuštěné zavazadlo, ke kterému se nikdo nehlásí. Je v dnešní době opuštěné zavazadlo symbolem strachu? Na to se ve svém filmu ptá režisérka Barbora Johansson, která ve spolupráci s Ninou Bumbálkovou ze Snack productions, Zlatkem Teskere a módní návrhářkou Zdeňkou Imreczeovou natočili přímo v Londýně fashion film UNATTENDED.

Unattended from Snack Productions on Vimeo.

Účinkují: Zlatko Teskere, Phyll McPhyll, Nina Bumbálková, Darcie Clelland, Raphae Memon, Evelina Gocheva, Alisha Mala Dhuna, Serena Mendolia

Scénář, režie, střih: Barbora Johansson

Fashion Designer: Zdeňka Imreczeová

Produkce: Snack Productions

Kamera: Tanmoye Khan

Make up: Eddy Liu

Hudba a sound design: Tony Rusch

#unattendedfilm

Barbora Johansson je multimediální umělkyně, absolvovala pražskou UMPRUM v ateliéru Intermediální konfrontace Jiřího Davida a studovala na École Nationale des Arts Décoratifs v Paříži. Pracovala v Serpentine Gallery v Londýně, a také v kreativních agenturách v Bruselu a v Praze. Založila filmově-diskusní platformu KINOLAB a spoluzaložila umělecko- edukativní platformu ARTEDU, v rámci které vydala publikaci Umělec, vila a bazén. Točí především krátkometrážní projekty se silným důrazem na využití uměleckých prostředků.

jitka.cechova@seznam.cz