Home / Journals  / Holly Woodová  / A co na to Brangelina?

A co na to Brangelina?

Ano, Jennifer Aniston si opravdu vzala Justina Theroux! Na osmdesát hostů obdrželo pozvánky na narozeninovou oslavu, ovšem z oslavence se nakonec vyklubal ženich. Svatbu se tak podařilo utajit a všechno proběhlo v relativním klidu. Ale opravdu

Ano, Jennifer Aniston si opravdu vzala Justina Theroux! Na osmdesát hostů obdrželo pozvánky na narozeninovou oslavu, ovšem z oslavence se nakonec vyklubal ženich.

Svatbu se tak podařilo utajit a všechno proběhlo v relativním klidu. Ale opravdu jen relativním – Angelina s Bradem mají totiž zřejmě svoje špehy všude. Možná to byla tahle paní s mupetím dortem? Nebo rovnou kněz ???

Jen o den později byl uveřejněn trailer filmu By the Sea, kde spolu Jolie-Pittovi hrají. A ne ledaskoho – již podruhé se na plátně představí jako extrémně nešťastný manželský pár.

Jde o narážku na špiónský erotický akčňák (nebo co to vlastně bylo za žánr?) Pan a paní Smithovi, kde Brangelina před deseti lety vznikla i přes Pittovo manželství s Jennifer? Či ne zrovna laskavé proroctví do druhého posvátného svazku ztřeštěné Rachel z Přátel? Šlo o prachsprostou náhodou? Anebo to bylo úplně jinak? Nevím. Ale je to prča:

‚Hele, Maniston se prej vdává.‘

‚Cože? Prosim tebe, to je k smíchu.‘

by-the-sea-trailer-angelina-jolie-brad-pitt-080615

‚Je to pravda! Viděla jsem dort. Co budeme děláááááááááááááát???‘

jolie7f-4-web

‚Šššššššš. Ještě hodina dvacet pět minut a bude to nauploadovaný na YouTube…‘

By the Sea

‚In your face, bitches. Anebo jak by řekla Rachel: Chaa chaa chaa cha cha!‘

‚Jo a prosim vás, ten trailer stojí za starou belu. I Mupeti na našem dortu byli zábavnější. Páčko!‘

425_wanderlust_cm_21612

hanka@fashionbook.cz