Home / Journals  / Holly Woodová  / Chytré ceny Emmy

Chytré ceny Emmy

Červený koberec není jen o šatech nebo účesech. Zajímá vás, jakou zbraň z Game of Thrones by si hvězdy vybraly nebo jaký pořad je nejvíc ovlivnil? Čtěte!

Kdo v neděli vyhrál televizní ceny Emmy? Inteligentní otázky na červeném koberci! Internetový kanál Amy Poehler´s Smart Girls neskutečně zábavné komičky sesbíral zajímavé dotazy od známých osobností i obyčejných lidí a odpovědi uveřejňoval živě na Twitteru. Cílem bylo zředit neustále se opakující a pitomoučké rozhovory na téma „Jakého návrháře máte na sobě?“ a  dokázat, že diváci ocení i jiná témata než pánská manikúra a jak dlouho jí kadeřnice vyčesávala culík. Tleskám ve stoje! 

Britney Spears se ptala na nejoblíbenější knihu, Amy Schumer (která vyhrála v kategorii komediálních skečů – gratuluju!) by nejraději jako moderátorku noční talk show viděla feministickou autorku Glorii Steinem, Amy Poehler upozornila na svoji nejoblíbenější charitu, Kristen Schaal by poradila dívkám, aby následovaly svoje sny, i když ostatním připadají nereálné. Pro Danielle Brooks z Orange is the New Black je opravdový vzor někdo se sebevědomím, kdo se má rád a vůbec nemusí mít velikost 36 – třeba jako ona sama:).

Nádhera, jsem dojatá. Slzička ukápne, až tyhle otázky budou klást přímo novináři, ale už se tam i díky této iniciativě pomalu blížíme. Veteránka červených koberců Giuliana Rancic z televize E!, která byla často kritizovaná za svoje prostoduché komentáře, se ptala Mayim Bhalik, majitelky doktorského titulu z neurobiologie známé také jako Amy v hitu Big Bang Theory, jak vnímá svůj vliv na mladé dívky a jejich zájem o vědu. „YES, PLEASE!“ Jak by řekla Amy P.

Amy Poehler – Parks and Recreation (nominace za hlavní komediální ženskou roli)

Liev Schreiber – Ray Donovan (nominace za hlavní mužskou dramatickou roli)

Danielle Brooks – Orange Is The New Black

John Oliver – Last Week Tonight With John Oliver (nominace za scénář)

Amy Schumer – Inside Amy Schumer (cena za nejlepší skečový komediální pořad)

Kristen Schaal – The Last Man On Earth

Lea DeLaria – Orange Is The New Black

Rebecca Rittenhouse – Blood And Oil

hanka@fashionbook.cz