Home / Journals  / Holly Woodová  / Gwen Stefani znovu randí s hudebníkem!

Gwen Stefani znovu randí s hudebníkem!

Její nový přítel je o osm let mladší a velmi sexy.

Americká zpěvačka a ikona streetové módy Gwen Stefani (46) se znovu zamilovala. Po rozvodu s grungovým hezounem a otcem jejích tří dětí Gavinem Rossdalem, se dala dohromady s o sedm let mladším country zpěvákem Blakem Sheltonem. Poprvé se spolu objevili jako pár ve čtvrtek v americkém Nashvillu, kde se konaly ceny Country Music Association, na kterých Shelton vystupoval. Drželi se za ruce. Zašli spolu i na halloweenské party George Clooneyho. Gwen se převlékla za copatou country šťabajznu – zřejmě to měla být pocta její nové lásce.

Gwen2

Stefani a Shelton spolu porotcují na talentové soutěži The Voice vedle dalších hvězd jako je Pharrell Williams nebo Adam Levine. Jejich vzájemné sympatie začaly prosakovat na povrch v posledním měsíci. Gwen nedávno v rozhlasovém pořadu odmítla vztah komentovat, ale ohodnotila Sheldona jako „velmi sexy muže“.

Gwen

Z rozpadu svého desetiletého manželství se vyzpívala na nové desce, který vyjde na začátku roku 2016. „Bude to docela emocionální jízda. Začíná to depresí, pokračuje přes Used to Love You a končí to velmi pozitivně,“ řekla o svém třetím sólovém albu. Fanouškům představila zmíněnou píseň Used to Love You, která je smutným mementem lásky s Rossdalem. Důvodem jejich rozchodu byly prý mimojiné i jeho nevěry. Blake Shelton za svou novou partnerkou nijak nezaostává, sám se rozvádí s country zpěvačkou Mirandou Lambert po čtyřech letech. Rozchody spolu ale nijak nesouvisely, jejich vztah je prý poměrně čerstvý. A samozřejmě nebojte se – i duet bude!

hanka@fashionbook.cz