Home / Life & style  / Fashion  / Kdo ještě nezná Lindu Rodin, která svým stylem strčí do kapsy každého?

Kdo ještě nezná Lindu Rodin, která svým stylem strčí do kapsy každého?

„Líbí se mi jak vypadám, ale je těžké stárnout v kultuře věčného mládí".

  • Módní vzor pro tisíce žen, podnikatelka a Newyorčanka, která vymyslela úžasné kosmetické produkty.
  • Lindě Rodin je 68 let a byla už modelkou, galeristkou, prodavačkou knih v knihkupectví Rizzoli, editorkou v časopise Harper’s Bazaar i stylistkou.

 

Její vzhled tvoří nejen stříbrné vlasy, ale také často výrazné brýle a líčení. To, že dostává na internetu tolik pozornosti, si prý náramně užívá. Svědčí o tom Instagramový účet, který si vede, protože je plný slušivých fotek, na kterých Linda zkušeně pózuje.Velkou součástí jejího života je také pudl Winks, který je také nedílnou součástí Lindiny image.

 

Stárnutí v podání Lindy Rodin vypadá jako báječné období, kdy si můžete dělat co chcete a ještě za to sklízíte obdiv. Krása jí neopustila, naopak na prahu sedmdesátky vypadá lépe než zamlada.

Wearing SO MOD, but feeling like a TOUGH TOMATO. 1980-ish💋💄

Příspěvek sdílený Linda Rodin. (@lindaandwinks),

Svou kosmetickou značku Rodin namíchala skoro před deseti lety ve své kuchyni v Chelsea. Základem byly oleje, ke kterým získala vztah v Itálii, kde řadu let žila. Tak vzniklo Olio Lusso– obličejový olej, který mají na poličce v koupelně i Gwyneth Paltrow, Olivia Wilde nebo Liv Tyler.

Svět celebrit ale není Lindě Rodin nijak vzdálený, protože už dříve spolupracovala jako stylistka třeba s Halle Berry i Madonnou. Její oblečení ale není plné drahých značek, jak by se mohlo na první pohled zdát. Miluje lovení v second-handech a nejrůznějších „hrabárnách“.

„Můj úspěch mezi mladými podle mě tkví v tom, že si přejí, aby takhle vypadala jejich matka nebo babička. Proto ke mě přiběhnou na ulici a chtějí si udělat selfíčko. Líbí se mi jak vypadám, ale je těžké stárnout v kultuře věčného mládí,“ přiznala v jednom rozhovoru.

Své vlasy si ale nikdy neobarvila, ačkoliv začala šedivět už v 35 letech. Ačkoliv je má ale přirozeně vlnité, celý život je narovnávala žehličkou. Nyní se snaží zachovat je tak nějak „mezi“.

V Čechách si z kosmetické řady Rodin můžete pořídit nejen obličejový olej, ale také rtěnky. K dostání v síti kadeřnictví Bomton.

 

 

anit@fashionbook.cz