Home / Journals  / Anit  / Obskurní lidé ve Varech

Obskurní lidé ve Varech

Jak mít zážitky z festivalu, ale přesto nikam nejet. „Pokud mě něco v Karlových Varech dokáže vždycky překvapit pak to, jak do**bany a smutný to město vlastně ve skutečnosti je. A jak to od roku

  • Jak mít zážitky z festivalu, ale přesto nikam nejet.

„Pokud mě něco v Karlových Varech dokáže vždycky překvapit pak to, jak do**bany a smutný to město vlastně ve skutečnosti je. A jak to od roku míň a míň dokáže ten filmový festival maskovat.“ Citát od Luďka Staňka vystihuje dojem, který naprosto sdílím. Pak ho korunuje další status tohoto mediálního barda na Facebooku: „Pan co ridi festivalove BMW: „Vcera sem vezl nejake tyhlety…arabaky…nebo zidaky… nebo tyhlety jakoby proste…vite tyhlety… no ja je proste moc nemusim.“

Kromě toho, že ve Varech jsou krásní lidé (hlavně po úpravě v Elle Beauty Lounge) a super filmy (díky bohu za ozvěny festivalu v kinech), tu jedou obskurní postavičky českého panoptika.

Moje oblíbená je mluvčí politické strany ANO Lucie Kubovičová, která v době skandálu Andreje Babiše s ovlivňováním médií, si fotila selfíčka s Gucci batůžkem. Nyní se promenuje před festivalovou foto stěnou v róbě Marchesa a koho nenapadne domněnka, že jí na tu parádu přispěli daňoví poplatníci, ať zvedne ruku.

 

#opening at #kviff #2017 #blacktie

Příspěvek sdílený LucieKubovic (@luciekubovic),

Prostý lid vyčítá partnerce Leoše Mareše Monice Koblížkové, že je příliš dokonalá, vypadá jako pes, nebo proč využívá služeb stylisty. Možná by ho mohla půjčit Karle Šlechtové.

 

Na exkluzivní-hogo fogo-supr-trupr Moet party se dostala i hvězda soft-porno-reality-show Hotel Paradise Nela Slováková, která je populární především díky svému zadku.

Z toho, jak se lidé neustále fotí a všude to sdílí, jde hlava kolem. Není divu, že mileniálové trendsetteři jako například Lena Dunham, opouští sociální sítě. Představuji si, jak udělám to samé, budu cvičit jógu a číst Jungovy výklady snů. Ale s Facebookem a Instagramem je to jako s cukrem. Nedá se toho zbavit.

anit@fashionbook.cz