Home / Life & style  / Beauty  / Zapomeňte na ombré, trendy je mít vlasy jako jednorožec

Zapomeňte na ombré, trendy je mít vlasy jako jednorožec

Jaké barvy na vlasy budou IN v roce 2019?

Pokud si nelibujete v hnutí za přírodní šediny, budete mít spousta možností výběru v barvách na vlasy.

Sněhová blond

Termínu „icy hair“ na Pinterestu teď stoupla popularita o 45%. Jedná se o blond odstín, který je sice studený, ale nikoliv platinový. Hází lehké odlesky do modra a udržíte ho také použitím masek, šamponů a kondicionéru, které mají fialový pigment, a tím pádem ve vlasech neutralizují žlutou.

Měděná

Červené vlasy se letos budou prát o svůj comeback. Aby ne, když barva roku 2019 je právě korálová. Problém je, že bledulím nesluší, vypadá dobře jen na opálených lidech. Pokud si i tak přejete červenou, ale jste šéfem vápenky, zkuste tu s růžovým podtónem.

Cream Soda

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Toned down, lived-in blonde for winter. Love these #creamsodahair projects😍 @anniemarie85

Příspěvek sdílený Reva Segnitz (@reva.scissorhands),


Vlasy v odstínu Gigi Hadid, Amber Heard nebo Rosie Huntington-Whiteley bude extra trendy. Kadeřník potřebuje smíchat odstíny karamelové, béžové a zlatavé, aby dosáhl tohoto odstínu. Proto je to poměrně náročný proces, ale vypadá decetně a přirozeně.

Hnědo-šedá


Místo teplé čokoládové je teď trendy barva, která spojuje hnědou i stříbrnou dohromady. Představa je to zvláštní, ale výsledek může vypadat docela dobře.

Jednorožčí alias Hollywood Opal


Někteří mileniálové budou hýkat nadšením, protože na výsluní se dostává odstín růžové a modré, která připomíná bájného oře s jedním rohem. Základ je platinová s pastelovými tonery. Aby se dosáhlo právě této jednorožčí barvy, musí být kolorista opravdu šikovný a míchat hned několik odstínů dohromady.

foto: Instagram

llana@gmail.com