Home / Life & style  / Beauty  / Jak o sebe pečovat jako: HiLychee

Jak o sebe pečovat jako: HiLychee

Blogerka Linda Wolf je mistr minimalistického, přirozeného make-upu. Jak o sebe pečuje?

Pokud máte sušší pleť jako Linda, tak…

Používejte krémovější, tekutější textury. „Vybírám si takové bronzery, rozjasňovače, tvářenky. Poslední dobou nedám dopustit na make-up Even Better Glow od Clinique, který je záchranou pro suchou pleť“ říká HiLychee.

Minimalizujte počet svých produktů

„Nejspokojenější jsem, když jsou produkty multifunkční. Třeba tvářenka, která se dá aplikovat na oční víčka, oči a rty. Mám ráda NARS Multiple nebo tekuté tvářenky od Glossier“.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Basics 💃🏻 #beautyobsessed

Příspěvek sdílený Linda (@hilychee),

Jak Linda vybírá odstíny líčidel?

„Dělám to podle nálady. Někdy zvolím výraznější červenou, díky které vypadám jako bych se právě vrátila z dovolené, jindy si zas víc nalíčím oči a podle toho vyberu neutrálnější tvářenku. U make-up se zaměřuji hlavně na podtón pleti. Jasný návod úplně nemám, proto doporučuji vzít si domů několik vzorečků a zkoušet. Sledovat, jak na pleti vypadá na denním světle“.

Líčení na večer

„Pokud někam vyrážím poté, co jsem strávila celý den v práci, jsou mými nejlepšími kamarádky korektor, řasenka a výrazná rtěnka“.

Lindin rituál v péči o pleť

„V péči o pleť jsem se docela našla. Přidala jsem do své „daily routine“ sérum s vitamínem C ráno a večer retinol. Snažím se dodržovat postup: čištění, sérum/olej, hydratační krém“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Favorite kind of mess 💁🏻‍♀️

Příspěvek sdílený Linda (@hilychee),

Plány?

„Zaměřím se na masky a hloubkovou péči o pleť. Taky musím víc spát, nestresovat se a pít hodně vody. To se na pleti projevuje nejvíc“.

foto: archiv Lindy Wolf, archiv firem

anit@fashionbook.cz