Home / Life & style  / Fashion  / Still life: Když chcete být trendy, nikoliv trapní

Still life: Když chcete být trendy, nikoliv trapní

Online obchod art-directorky Terezy Bílé nabízí trička z udržitelné bavlny, perlové spony do vlasů i grafické tisky.

Tereza Bílá má trendy čich. Absolventka magisterského studia v oboru Fashion Media Production na londýnské University of Arts, pracovala jako art-directorka pro přílohu Hospodářských novin Proč ne?!, LaFormelu, Jakuba Polanku x Bibloo a řadu dalších.

Její internetový concept-store Still life nabízí výběr věcí, ve kterých budete trendy i originální tak akorát. Sami dobře víte, jak náročné je tenhle poměr vybalancovat, ale Tereza to dokáže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#stilllifeprague

Příspěvek sdílený Still life (@still_life_prague),

Máte náročné přátele, kterým se nezavděčíte jen tak nějakým dárkem, protože mají svůj osobitý vkus?  Existuje velká pravděpodobnost, že jim u Still life vyberete nějakou vlasovou ozdobu, šperk, tričko nebo grafický tisk. Tereza navíc dbá na udržitelnost a ruční výrobu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Less is more… earring by ARCA Jewellery from recycled sterling. Shop now for your new simple accessories. 💍

Příspěvek sdílený Still life (@still_life_prague),

„Určitě chci pokračovat s kolekcí jednoduchých kvalitních triček s originálním designem, chystám se nabídnout i další druhy tašek a rozšířit selekci šperků a spon. Důležité je pro mě dát prostor značkám a umělcům, kteří zatím nejsou v hledáčku galeristů nebo velkých concept storů, ale určitě si to zaslouží“, komentuje.

 

První kampaň na podporu obchodu nafotil slovenský fotograf Lousy Auber s modelkou Yasmine Taty ve stylingu od Niny Ford, která spolupracuje nejen s Vogue CS, ale také s módní značkou Nehera.

foto: Lousy Auber, Instagram

POST TAGS:

anit@fashionbook.cz