Home / Life & style  / Beauty  / 3 pomocníci o pleť v horku

3 pomocníci o pleť v horku

Konečně léto! Co používat, abyste si připadali víc jako na dovolené a méně jako upocený, umolousaný savec?

Make-up teď tolik nepotřebujete, ale pleť vyžaduje v horku čistit a hydratovat. Nezapomínejte ani na opalovací krém, chronickým odpíračům pomůže speciální mlha s SPF. Sprej na fixaci líčení bude váš nejlepší kamarád, i když jste nepoužili ani řasenku.

Čistící kartáček Foreo Luna 3

Dalo se čekat, že digitální technologie vstoupí do kosmetiky. Čistící kartáček Foreo Luna, kterému se přezdívá Iphone pro pleť, právě uvedl novinku. Luna 3 je plně ovládaná aplikací. Umí nejen odstranit zbytky make-upu, mazu a potu pomocí jemného čištění, ale také má program na anti-agingovou masáž. Příjemné je provádět tenhle rituál ráno i večer, poslouchat u toho můžete klidně rozhlasovou hru. Luna 3 funguje ale už po minutovém používání, takže se hodí i pro netrpělivé opozdilce. K dostání na Notinu, Alze i Douglas.cz

Sprej s ochranným faktorem SPF 50+, La-Roche Posay

Nikoho nebaví se natírat opalovacím krémem nebo poslouchat pořád dokola, že před pobytem na slunci se máte namazat. Tím „pobytem“ je myšleno i krátký okamžik, kdy přebíháte mezi jednotlivými stanovišti. Tenhle sprej, který je průhledný, ale obsahuje důležitou ochranu SPF 50+ můžete nanášet, když běžíte dolů po schodech, abyste pak uháněli na tramvaj. Rychle se vstřebává, nezanechává mapy. Nenahradí ale opalovací krém úplně, pro celodenní pobyt u vody vhodný není. K dostání ve vybraných lékárnách.

Fixační sprej na make-up All Nighter Pollution Protection, Urban Decay

V létě máme pocit, že všechno se na kůži lepí mnohem víc. Prach a znečištěný vzduch města ale slibuje tenhle fixační sprej odrazit jako štít. Příjemné je, že po jeho použití make-up skutečně vydrží. V případě, že se nelíčíte, vypadá pokožka po použití šťavnatější, svěžejší. Nebudete litovat, pokud mu věnujete místo ve svém příručním městském zavazadlu a nanesete během odpolední krize, kdy euforie z rána z tváře už dávno vyprchala.

foto: archiv firem, Anais Benevides pro Unsplash

anit@fashionbook.cz